National Park Service ponownie wprowadza wymóg noszenia masek we wszystkich parkach narodowych

National Park Service (NPS) ogłosił, że ze skutkiem natychmiastowym wymaga od odwiedzających, i pracowników noszenia masek we wszystkich budynkach NPS, a także w przestrzeniach zewnętrznych, niezależnie od stanu szczepień lub poziomu transmisji.

„Odwiedzający parki narodowe przyjeżdżają z miejsc w całym kraju, jeśli nie z całego świata”, powiedział zastępca dyrektora NPS Shawn Benge. „Z tego powodu i uznając, że większość Stanów Zjednoczonych znajduje się obecnie w znacznej lub wysokiej kategorii transmisji wdrażamy wymóg dotyczący masek obejmujący wszystkie miejsca NPS, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym pracownikom i gościom”.

Czytaj także: Jak wyglada idealny poranek według Amerykanów?

NPS dodaje, że ten wymóg będzie obowiązywał do odwołania i dotyczy wszystkich budynków NPS i systemów transportu publicznego, a także „przestrzeni zewnętrznych, w których nie można zachować fizycznej odległości, takich jak wąskie lub ruchliwe szlaki i punkty widokowe”.

Doktor Maria Said, epidemiolog w Biurze Zdrowia Publicznego NPS i członek Komisji ds. Służby Zdrowia Publicznego USA. Corps powiedziała, że „zakrywanie ust i nosa, oprócz szczepienia, pomoże zapobiec rozprzestrzenianiu się nowych odmian i ochroni tych, którzy są bardziej narażeni na ciężką chorobę. Ten prosty akt życzliwości pozwala nam być bezpiecznym przy korzystaniu z dobrodziejstw naszych parków narodowych.”

Historie Sukcesu | Anna Jakubek – Arise Chicago Centrum Pracownicze

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię