Daniel Craig żegna się z rolą Jamesa Bonda. Wzruszające video z pożegnania

Daniel Craig pojawi się już niedługo po raz ostatni na wielkim ekranie jako tajny agent 007 w filmie „Nie czas umierać”.

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym aktor ubrany w swój charakterystyczny smoking żegna się z rolą Jamesa Bonda, a także z obsadą i ekipą, która pracowała z nim podczas jego ostatniego występu w roli najsłynniejszego brytyjskiego szpiega.

Czytaj również: Kalifornia – fakty i ciekawostki

Craig wygłosił swoje emocjonalne przemówienie tuż po nagraniu ostatniej sceny filmu. „Wielu z was pracowało ze mną nad wszystkimi pięcioma filmami o Bondzie. Wiem, że sporo mówiło się o tym, co myślę o tych filmach i tak dalej” powiedział, odnosząc się do plotek, mówiących o tym, że nie podobała mu się ta rola. „Ale kochałem każdą sekundę tych filmów. A zwłaszcza tego ostatniego filmu i tego, że wstawałem każdego poranka i miałem okazję pracować z wami. I to był jeden z największych zaszczytów mojego życia” – powiedział wzruszony aktor, kończąc swoje przemówienie oklaskami dla ekipy filmowej.

W filmie „Nie czas umierać” James Bond na prośbę swojego starego przyjaciela, Felixa Leitera z CIA, bierze udział w misji odbicia porwanego naukowca. Trop prowadzi do niebezpiecznego złoczyńcy. „Nie czas umierać” to najdłuższy film o Bondzie w całej serii – będzie trwał aż 2 godziny i 43 minuty!

Czytaj również: Odnalezione bezcenne skarby skradzione przez nazistów

Światowa premiera filmu odbędzie się w London’s Royal Albert Hall we wtorek, 21 września 2021 r. Na ekranach amerykańskich kin film pojawi się 8 października 2021r.

Daniel Craig wcielał się wcześniej w rolę Jamesa Bonda w:

  • „Casino Royale” (2006),
  • „007 Quantum of Solace” (2008),
  • „Skyfall” (2012), a także
  • „Spectre” (2015).

Był szóstym odtwórcą roli agenta 007 w historii całego cyklu.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię