Nie masz szczepionki? Już niedługo nie znajdziesz miejsca w hotelu na Hawajach. Wiemy od kiedy

Grupa hoteli na Hawajach poinformowała, że od października zacznie wymagać dowodu szczepienia na COVID od wszystkich gości i odwiedzających.

Wśród hoteli wymagających szczepionki jest Alohilani Resort w Waikiki oraz siedem hoteli Highgate Hawaii. Wielu pracowników hotelu będzie musiało zostać zaszczepionych do poniedziałku w ramach miejskiego programu Safe Access Oahu.

Czytaj także: Hawaje stracą swoje słynne “Schody do Nieba” – znamy powód

Ze względu na ten mandat, Highgate Hawaii Hotel Group zapowiedziała, że jeśli pracownicy muszą zostać zaszczepieni, ważne jest, aby goście przestrzegali tych samych zasad, aby zapewnić wszystkim bezpieczne środowisko.

„Nie będziemy już akceptować testu COVID-19 jako formy zwolnienia” – powiedział Kelly Sanders, starszy wiceprezes ds. operacyjnych Highgate Hawaii.

„Wierzymy, że wprowadzając te zasady, utrzymujemy zarówno naszych pracowników, jak i naszych gości na tym samym poziomie bezpieczeństwa. Tworzymy najbezpieczniejszy hotel i obsługę gości w stanie Hawaje”.

Zobacz też: Hawaje – fakty i ciekawostki

Przedstawiciele firmy powiedzieli, że zasada dotycząca gości wejdzie w życie 15 października. Wszyscy goście chcący dokonać rezerwacji w jednym z hoteli zostaną powiadomieni o tym wymogu w odpowiednim czasie.

Czy lubimy jesień? SONDA

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię