Rodzice licealistów tej szkoły złożyli petycję o usunięcie dyrektora, który uwielbia…

Rodzice uczniów szkoły średniej w St. Catharines w Ontario w Kanadzie złożyli na stronie Change.org petycję o usunięcie dyrektorki szkoły z powodu jej miłości do klasyki heavy metalu – zespołu Iron Maiden. Do tej pory już ponad 400 osób podpisało petycję o przeniesienie pani dyrektor.

Sharon Burns, dyrektorka kanadyjskiej szkoły średniej uwielbia Iron Maiden i zamieszcza posty o zespole w mediach społecznościowych.

Zobacz też: 11 ciekawostek na temat wirusów

Jak donosi IHeartRadio, petycję rozpoczęła Debbi Lynn.

„Jako zaniepokojeni rodzice z wrażliwymi dziećmi w Eden High School w St. Catharines, Ontario, jesteśmy głęboko zaniepokojeni tym, że dyrektor przydzielona do szkoły rażąco obnosi się z satanistycznymi symbolami i pokazuje lojalność wobec satanistycznych praktyk na publicznych platformach społecznościowych, gdzie wszyscy uczniowie mogą je zobaczyć pod adresem @edenprincipal (nie na jej koncie osobistym)” – napisano w petycji.

W piątek na stronie Chcange.org pojawiła się aktualizacja petycji. Twórcy petycji określili, że ​​nie chcą usuwać Burns z powodu jej miłości do Iron Maiden, ale z powodu „publikowania przez nią własnoręcznie robionego znaku z wyraźnie widocznym 666. Liczba 666 jest używana do reprezentowania diabła, antychrysta lub zła.”

Czytaj: 8 najczęstszych przyczyn bólu krzyża

Do piątku wieczorem petycja popierająca Burns miała ponad 10 000 zwolenników.

„To śmieszne, że kilkoro rodziców ocenia jej rolę jako dyrektorki tylko na podstawie posta na Instagramie. (O lubieniu zespołu Iron Maiden. To tyle.) Eden High School to szkoła publiczna, a nie chrześcijańska. Jeśli nie podoba ci się dyrektor szkoły twojego dziecka, wnuka, krewnego itp., wyślij ich do innej” – powiedział przeciwnik petycji.

Zarówno Eden High School, dyrektorka Burns jak i Iron Maiden nie skomentowały zaistniałej sytuacji.

ZSS

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię