To zdarzyło się naprawdę! Złodziej na traktorze próbował ukraść motocykle (video)

Sceny jak z filmu sensacyjnego rozegrały się w australijskim stanie Queensland. Po dramatycznym pościgu policjanci schwytali złodzieja, który po włamaniu do salonu motocyklowego, przez wiele kilometrów uciekał… traktorem.

Według relacji policji, mężczyzna przyjechał traktorem do sklepu z motocyklami w mieście Ipswich na zachód od Brisbane, ale nie zaparkował przed wejściem, tylko wjechał z impetem w witrynę. Następnie wysiadł z kabiny, przymocował dwa motocykle z przodu traktora i odjechał.

Czytaj też: Restauracja Lewandowskiego w Warszawie. Oto co o niej wiemy

Policja, zawiadomiona przez naocznych świadków, błyskawicznie rozpoczęła pościg. W jego trakcie złodziej zgubił oba motocykle, nie powstrzymało go to jednak przed dalszą ucieczką.

Zobacz też: Ma 23 lata i jest mamą 22 dzieci a chce mieć ich przynajmniej 100! Poznajcie historię Kristiny Ozturk

Jechał nie tylko po drogach, ale także po torach kolejowych, więc trzeba było wstrzymać ruch pociągów. Ostatecznie zatrzymał się na drzewie. Porzucił traktor i próbował ukryć się w wysokiej trawie, gdzie został znaleziony przez policjantów i aresztowany.

Podczas pościgu nikt nie został ranny. 41-latek został oskarżony o kilka przestępstw, w tym „niebezpieczną eksploatację pojazdu mechanicznego” i „ucieczkę przed policją”.

IAR/BBC

 

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię