Kanye West już się tak nie nazywa. Jest decyzja sądu!

Foto: instagram @kanyethegoatwest

Od teraz piosenkarz Kanye West będzie formalnie znany po prostu pod imieniem Ye.

W Poniedziałek Sąd w Los Angeles przychylił się do wniosku rapera, producenta i projektanta mody o legalną zmianę nazwiska z „Kanye Omari West” na „Ye”. Mężczyzna zrezygnował z drugiego imienia i nazwiska.

Czytaj również: Banknot z Kaczyńskim w obiegu od 9 listopada 2021

„Nie widzę sprzeciwów, w związku z tym wniosek o zmianę nazwiska jest zatwierdzony” – powiedziała sędzia Michelle Williams Court.

W petycji, która została złożona 24 sierpnia, powołano się na „powody osobiste”. Kilka lat temu, w 2018 roku za pośrednictewm konta na Twitterze, Kanye West napisał „Istota formalnie znaną jako Kanye West. Jestem Ye”.

Zobacz też: Tragedia na planie programu “America’s Got Talent”. Uczestnik jest w stanie krytycznym

Wyjaśniając zmianę nazwiska Ye powołuje się na Biblię: „Wierzę, że ‚YE’ jest najczęściej używanym słowem w Biblii, a w Biblii oznacza ono ciebie. Więc jestem tobą, jestem nami, to my.” Powiedział, że jego imię „przeszło przemianę od Kanye, co oznaczało jedną osobę, do Ye – po prostu będącego odzwierciedleniem naszego dobra, naszego zła, naszego pomieszania, wszystkiego”.

Fani rapera nie są zdziwnieni ostateczną zmianą nazwiska. Muzyk używa tego pseudonimu od wielu lat, a w 2018 roku wydał album o tytule „Ye”.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię