Lista sklepów zamkniętych w Święto Dziękczynienia

Po zeszłorocznych zamknięciach sklepów ze względu na pandemię niektóre z największych sieci sklepowych kraju postanowiły kontynuować nową tradycję.

Oto lista sklepów, które w tym roku będą zamknięte w Święto Dziękczynienia:

1. JCPenney

Ze względu na pandemię sklepy tej sieci były zamknięte w zeszłym roku. Zarząd postanowił utrzymać ten trend i sklepy JCPenney będą zamknięte w tym roku 25 listopada. Zostaną ponownie otwarte 5 rano w Czarny Piątek witając klientów specjalnymi ofertami zniżkowymi.

Czytaj również: Ocena kredytowa powyżej 800 – jak ją zdobyć

2. Macy’s

Chociaż tradycyjnie sklepy otwarte były w Święto Dziękczynienia przed pandemią, Macy zapowiedziało, że zamknie drzwi drugi rok z rzędu. W tym roku parada z okazji Święta Dziękczynienia ponownie odbędzie się, a spragnieni zakupów w czwartek będą mogli skorzystać ze zniżek w ich sklepie online.

 

3. REI

REI będzie zamknięte nie tylko w Święto Dziękczynienia, ale także w Czarny Piątek, najbardziej ruchliwy dzień zakupów w roku. To będzie siódmy rok z rzędu, w którym firma zamknie wszystkie swoje lokalizacje — w tym sklepy, centra dystrybucyjne, centra obsługi telefonicznej i główne biura, ale zapłaci swoim pracownikom za te dwa dni pracy w ramach kampanii #OptOutside.

Zobacz też: Czy można odnieść sukces bez wykształcenia?

4. Bed, Bath & Beyond

W tym roku sklepy pozostają zamknięte w czwartek. Firma już oferuje zniżki Black Friday na zakupy w sklepach oraz online.

5. Kohl’s

Kohl’s po raz drugi z rzędu zostanie zamknięty w Święto Dziękczynienia. „Decyzja została podjęta po pozytywnej reakcji zeszłorocznego zamknięcia w Święto Dziękczynienia, a także po zmieniających się preferencjach dotyczących tego, jak i kiedy klienci chcą robić zakupy w okresie świątecznym” – podała firma.

Zobacz też: 23 strony internetowe z rabatami i kuponami zniżkowymi

6. Dick’s Sporting Goods

Po zamknięciu sklepów w ostatnie Święto Dziękczynienia, sieć kontynuuje tradycję w 2021 roku. Lauren Hobart, która została dyrektorem generalnym sieci 1 lutego, powiedziała w oświadczeniu, że sklepy ponownie będą nieczynne.

7. Walmart i Sam’s Club

Ponad 5000 sklepów tej mega sieci zostanie ponownie zamkniętych w Święto Dziękczynienia w tym roku. Walmart przez cały miesiąc listopad oferuje specjalne zniżki Black Friday.

8. Costco

Lokalizacje Costco w USA zostaną zamknięte w Święto Dziękczynienia, co pozostaje niezmienione od lat. Firma przypomina, aby wejść na stronę Costco.com, aby znaleźć specjalne oferty dostępne tylko online.

9. Target

Sieć sklepów Target już w styczniu ogłosiła swoją decyzję o zamknięciu sklepów w Święto Dziękczynienia. Target oferuje zniżki przez cały miesiąc listopad w ramach Czarnego Piątku.

Czytaj również: 11 sposobów na oszczędzanie paliwa

10. Lowe’s

Podobnie jak w 2019 i 2020 roku Lowe’s pozostanie zamknięty w to Święto Dziękczynienia. Lowe’s podobnie jak Target i Walmart oferuje zniżki przez cały listopad.

11. Staples

Sklepy Staples pozostaną zamknięte w Święto Dziękczynienia i ponownie otwarte o 9 rano w Czarny piątek. Oferty Black Friday rozpoczną się już w niedzielę, 21 listopada.

Co spakować na wycieczkę do USA

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię