Jesteś fanem filmu „Kevin sam w domu”? Możesz poczuć się jak główny bohater i przenocować w domu Kevina!

Portal Airbnb przygotował nie lada gratkę dla fanów serii filmów o Kevinie McCallisterze. Już 7 grudnia 2021 roku o 8 wieczorem będzie można dokonać rezerwacji na jedną noc w „domu Kevina”.

Słynna rezydencja rodziny McCallisterów znajduje się na przedmieściach Chicago w miejscowości Winnetka w stanie Illinois.

Cena to tylko 25 dolarów. Jak podają media, będzie można zarezerwować tylko 4 miejsca więc kto pierwszy ten lepszy!

Na potrzebę akcji, w domu znajdować się będą wszelkie akcesoria, które występowały w filmie m.in. pamiętne tekturowe postacie, które miały udawać gości a także inne gadżety, które brały udział w pokonaniu złodziei i udaremnieniu włamania. Gości witać będzie aktor, który grał postać Buzza czyli starszego brata Kevina. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji oraz mają zamiar odtworzyć sceny z filmu m.in. dostawę pizzy oraz rozkładanie pułapek na włamywaczy.

Dom został sprzedany w 2012 roku za ponad 1,5 mln dolarów i znajduje się w rękach prywatnych. Właściciele zdecydowali się na udostępnienie domu w szczytnym celu. Portal Airbnb postanowił przekazać sporą kwotę na cele charytatywne i wspomóc szpital dziecięcy w Chicago, który zajmuje się leczeniem dzieci przewlekle chorych.

 

20 filmów, które wprowadzą Cię w świąteczny klimatSKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię