Panna – Horoskop na 2022

Panna

Twój władca, posłaniec Merkury, będzie w tym roku cofał się nie tylko trzy, ale cztery razy, dając ci wiele szans na spowolnienie – co, szczerze mówiąc, nie jest twoją ulubioną ani najłatwiejszą rzeczą do zrobienia – i edycję tego, co już nie działa dla ciebie. Od 14 stycznia do 3 lutego planeta komunikacyjna przenosi się ze strefy zdrowia i rutyny z powrotem do strefy romansu, wymagając od ciebie zrewidowania sposobu, w jaki radzisz sobie z codziennym harmonogramem i priorytetyzujesz zabawę. Od 10 maja do 2 czerwca Merkury wpłynie na twoją karierę i strefy szkolnictwa wyższego, dając ci szansę na wyjaśnienie ogólnych celów. Od 9 września do 2 października porusza się wstecz przez strefę pieniędzy i znak, zachęcając do reorganizacji i rewizji wydatków, zarobków i marki osobistej. A od 29 grudnia do 18 stycznia 2023 r. retrogradacja twojego władcy w strefie wyrażania siebie napędza medytację nad tym, czy posiadasz swój głos i wprowadzasz go na świat.

Tymczasem zaćmienia roku rozświetlają twoje strefy komunikacji i przygody 30 kwietnia, 15 maja, 25 października i 8 listopada, zwiększając intensywność twojej ciekawości i chęci uwolnienia się od przyziemnych rutyny. Opieranie się na kimś, kogo kochasz – może być jednym z organicznych i pomocnych sposobów poruszania się po tych otwierających oczy chwilach, ponieważ szczęśliwy Jowisz spędzi rok w twoich strefach partnerstwa i intymności w tym roku, zwiększając twoje skupienie i szczęście we wszystkich twoich więziach jeden na jednego, czy to romantycznych, platonicznych, czy profesjonalnych.

 

Od 30 października do 12 stycznia 2023 r. spowolnienie Marsa w strefie kariery może sprawić, że poczujesz się bardziej autorefleksyjny i mniej zorientowany na działanie, jeśli chodzi o podążanie za swoimi intencjami. Chociaż możesz być sfrustrowany opóźnieniami, ten krok wstecz został wykonany w celu wyjaśnienia, do czego dążysz, abyś był jeszcze bardziej zadowolony.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię