Pfizer reklamuje się w GTA online. Punkty szczepień z bonusami?!

Jakiś czas temu świat obiegła informacja, że Pfizer promuje szczepienia w GTA Online. W jaki sposób? Otóż każdy gracz może zaszczepić swojego awatara.

Na to wygląda że pandemia koronawirusa odbija się echem także na świecie wirtualnym. W wielu grach możemy zauważyć maseczki, w które możemy ubrać postać w którą się wcielamy. Jednak firma Pfizer zdecydowała się zrobić duży krok naprzód i na serwerach GTA Online Roleplay w Brazylii utworzyła… punkty szczepień dla awatarów graczy.

Szczepienia w GTA roleplay

GTA roleplay cieszy się ogromną popularnością wśród graczy na całym świecie. Nie wykonuje się tutaj misji stworzonych przed twórców gry, ale wciela się w rolę zwyczajnego mieszkańca. Można wcielić się w rolę policjanta, pracownika czy mechanika samochodowego. Wszystko zależy od nas. W GTA RP grają zarówno osoby dorosłe, jak i młodzież. Akcję promocyjną wymyślił Pfizer, czyli producent szczepionki przeciw COVID-19.

 

Warto podkreślić, że wydarzenia na największym serwerze południowoamerykańskim może śledzić codziennie ponad 6 mln osób. W grze ustawione są punkty szczepień, do których każdy gracz możemy przyjść, aby zaszczepić swoją postać, a następnie odebrać nagrodę. W sytuacji, gdy zamieścimy zdjęcia swojej zaszczepionej postaci na Instagramie bądź Twitterze, dodając odpowiedni hasztag i informację, która daje do zrozumienia innym, że jesteśmy zaszczepieni również w realnym świecie, możemy liczyć na różne bonusy do gry, a mowa tutaj o bandażu, który dodaje odporność oraz symbolizuje szczepienie i pamiątkowym ubiorze.

Znani streamerzy GTA z Ameryki Łacińskiej

Chcąc zachęcić ludzi do szczepień, w punktach medycznych możemy spotkać znanych streamerów GTA pochodzących z Ameryki Łacińskiej. Osoby, które wybiorą się na taki zabieg, mają możliwość krótkiej rozmowy ze swoim idolem, co z pewnością zachęci wiele osób. Warto dodać, że akcja została zorganizowała przez agencję reklamową Ogilvy.

Dobosz

Co czeka świat po Omikronie?

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię