Horoskop na marzec 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

W marcu przypada Astrologiczny Nowy Rok. Wszystko zaczyna się od ciemnego nowiu we wrażliwych Rybach w środę, 2 marca. Księżyce w nowiu oznaczają nowe cykle i nowe początki, są też doskonałym czasem na sprawdzenie się. Zastanówmy się jak czujemy się emocjonalnie?

Większość z nas ma tendencję do ignorowania oznak stresu, ustalmy więc na początku miesiąca nasze intencje co do zadbania o własne zdrowie – zwłaszcza upewniając się, że mamy wystarczająco dużo snu. Sobotę, 5 marca zakreślmy w swoim kalendarzu, ponieważ zmiany będą zachodzić w naszym życiu miłosnym niezależnie od znaku.

Zarówno Wenus, jak i Mars wchodzą w oderwany Wodnik. Podczas gdy Wenus reprezentuje słodką romantyczną miłość, Mars to gorący, ostry seks. W zależności od twojego znaku i statusu związku, powściągliwy wpływ Wodnika może pomóc ci zrobić krok w tył i podjąć zdrowe, racjonalne decyzje lub sprawić, że w sferze emocjonalnej poczujesz się nieco chłodniej.

 

Sprawdzony i prawdziwy sekret sukcesu w tych kwestiach do komunikacja – upewnij się, że wyrażasz partnerowi wszystko co w tym czasie czujesz, słuchaj również uważnie co ma ci do powiedzenia.

Kiedy Merkury – planeta komunikacji i niesławnych retrogradacji wejdzie w troskliwe Ryby w środę 9 marca, będziesz miał łatwość w dzieleniu się tym, co masz na myśli oraz w tym, co myślą inni. Wszelkie utrzymujące się problemy z relacjami osiągną kulminację podczas pełni księżyca w perfekcjonistycznej Pannie w piątek, 18 marca.

Podczas gdy pełnia księżyca może czasami być dramatyczna, ponieważ Panna jest uzdrowicielem zodiaku, ta lunacja powinna łagodzić wszelkie zranione uczucia lub nieporozumienia. Ponieważ pełnia księżyca jest kulminacją i oznacza koniec cyklu, prawdopodobnie w końcu rozwiążesz i odłożysz trudne rozmowy na bok.

Najważniejszym dniem miesiąca z astrologicznego punktu widzenia będzie niedziela 20 marca. Słońce przesunie się do Barana rozpoczynając jego odważny sezon, jednocześnie rozpocznie się astrologiczny Nowy Rok. Baran uwielbia iść pierwszy, a twoim celem na następne kilka tygodni jest przechwycenie tych pewności siebie. Ten dzień to także równonoc wiosenna, która dostarcza błogosławieństw optymizmu, nowych możliwości i cieplejszej pogody. Posłaniec Merkury przenosi się do Barana w niedzielę, 27 marca, pomagając wszystkim komunikować się pewniej. Po prostu uważaj na przejście od odwagi do apodyktyczności. Zamiast tego zachowaj szczególną ostrożność, aby słuchać innych podczas sezonu Barana. Kiedy słuchasz i mówisz za siebie, stajesz się bardziej samoświadomy. Sezon Barana polega na tym, aby uzyskać to, czego chcesz. Postępuj zgodnie z tą radą komunikacyjną, a kiedy miesiąc kończy się nowiem księżyca (który, pamiętaj, oznacza nowy początek) w Baranie w czwartek, 31 marca, złóż życzenie i obserwuj, jak się spełnia.

Baran

Bądź podekscytowany, Baranie, ponieważ twój sezon zaczyna się w tym miesiącu! Jesteś pierwszym znakiem zodiaku i w rezultacie jesteś zaciekle niezależny. Ale w marcu gwiazdy proszą cię o świętowanie, wykorzystując swój system wsparcia i opierając się na przyjaciołach. Zwróć uwagę na swoje sny w tym miesiącu, ponieważ twoja intuicja próbuje ci coś powiedzieć, a wiadomości mogą pojawić się podczas snu. Upewnij się, że składasz życzenia podczas nowiu w swoim znaku pod koniec miesiąca, ponieważ są one skłonne się spełnić.

Byk

Rządzi tobą Wenus, bogini miłości, piękna i obfitości. Marzec pokazuje prawdziwą stronę twojej rządzącej planety, gdy otrzymujesz ekscytujące wiadomości dotyczące finansów. Nie przypisuj gwiazdom całej zasługi – ciężko pracujesz i zasługujesz na to, by ci wypłacono ci należność adekwatnie do twoich starań. Są to trudne ekonomicznie czasy, więc sadzisz nasiona udanego nowego projektu, być może jeszcze w tym miesiącu nie zbierzesz plonów. Pamiętaj aby podzielić się bogactwem jedząc kolację z przyjaciółmi lub po prostu kupując drinka.

 

Bliźnięta

Marzec rozpoczyna się nowiem księżyca w sennych Rybach, który przynosi ekscytujące nowe możliwości zawodowe. Ale czy twój sukces nie zdenerwuje przypadkiem twoich wrogów? Uważaj na wszelkie związane z nimi sytuacje, gdy zarówno Mars, jak i Wenus wchodzą na odsuwającego się Wodnika. Na szczęście, z pomocą rządzącej planety jesteś w stanie stanąć w obronie siebie i poradzić sobie z każdym napięciem, które pojawi się na twojej drodze.

Rak

Pełnia księżyca w Pannie wydobywa z ciebie wewnętrznego poetę w tym miesiącu, pomagając ci elokwentnie wyrazić swoje uczucia w romantycznych związkach – czeka cię mnóstwo namiętnych uniesień. Wielkim tematem dla ciebie w tym miesiącu będą pieniądze. Także w kwestiach finansowych możesz oczekiwać szczęścia i spełnienia – bądź gotowy na dodatkowa gotówkę i pamiętaj, że w pełni ci się ona należy.

Lew

Ostatnio miałeś wiele na głowie w związku ze swoim życiem miłosnym, ale czy wyraziłeś swoje uczucia innym? W tym miesiącu, dzięki wpływowi zarówno Marsa, jak i Wenus, nadszedł czas, aby rozlać swoje emocje. Nie martw się; Twoje zauroczenia lub partnerzy z zadowoleniem przyjmą komunikację, w wyniku czego staniesz się znacznie szczęśliwszy w swoich związkach. Miłosne uniesienia zbliżają się do ciebie wielkimi krokami, nie zapomnij tylko dać partnerowi w zamian tego samego co dostajesz.

Panna

Karta tarota, która odpowiada twojemu znakowi, to pustelnik – marzec jednak prosi cię, abyś wystrzegał się izolacji. Eteryczny nów Księżyca w Rybach przynosi nowy początek twoim związkom, więc spróbuj czegoś nowego w łóżku. o przełomowy miesiąc dla Ciebie, oprócz cieszenia się zdrowymi zmianami w życiu miłosnym, eksperymentuj z nową stylizacją fryzury i nową garderobą.

Waga

Jesteś znakiem partnerstwa i równowagi, twoją rządzącą planetą jest kochanka Wenus. W rezultacie oczekuje się, że masz tendencję do znajdowania się w związkach. I nie, nie musisz z nikim zrywać, ale Marzec prosi cię jednak, abyś stał się bardziej samowystarczalny. Kiedy stajesz się pewny siebie na własnych warunkach, stajesz się lepszym partnerem dla innych, a twoje relacje poprawiają się dookoła. Tak więc w tym miesiącu zdecydowanie bardziej zatroszcz się sam o siebie – nawet jeśli oznacza to więcej kąpieli bąbelkowych niż wyjść na randki.

Skorpion

Jesteś znakiem seksu, śmierci i transformacji. Czy jesteś jednak w skanie wyrazić swoje potrzeby emocjonalne? W Marcu popracuj nad sferą intymności w swoim związku. Postaraj się zażegnać w domu wszelkie nieporozumienia i konflikty – rozmawiaj z domownikami, wspólnie starajcie się wypracować rozwiązania – dzięki temu będziesz szczęśliwszy.

Strzelec

Marzec rozpoczyna się dla ciebie dramatyczną nutą i bądźmy szczerzy, zawsze jesteś trochę dramatyczny. Powstrzymaj się od poważnych dyskusji w związku, skup się na codziennej uważności i pielęgnuj praktykę wdzięczności. Następnie, gdy gwiazdy uspokoją się w dalszej części miesiąca, poczujesz się pewny i zoptymalizowany. Wówczas będziesz gotowy, aby wyrazić swoje potrzeby, a twoje sympatie i partnerzy są gotowi słuchać i dawać ci to, czego chcesz.

Koziorożec

Jesteś jednym z najciężej pracujących znaków zodiaku, masz jednak problem z pozwoleniem sobie na odpoczynek. Ale kiedy pełnia księżyca w Pannie w połowie miesiąca wprowadza ludzi w dramatyczny nastrój, pamiętasz o znaczeniu odpoczynku i dbania o siebie. Na dłuższą metę będziesz bardziej produktywny, jeśli tylko dasz sobie szansę na odpoczynek i relaks. Kiedy zasypiesz partnera czułymi słowami i komplementami otrzymasz w zamian mnóstwo miłości.

 

Wodnik

Na początku miesiąca nów księżyca w sennych Rybach rozświetla sektor finansowy twojego życia, błogosławiąc cię obiecującymi wiadomościami w tym miesiącu. Oczywiście, jako humanitarysta zodiaku, masz tendencję do stawiania innych przed sobą, w marcu jednak zafunduj sobie to czego naprawdę chcesz – zadbaj przede wszystkim o siebie. Zasłużyłeś na to!

Ryby

Jesteś przemęczony ciągłą ciężką pracą w ostatnim czasie. Pora zatroszczyć się o własne zdrowie – udaj się do lekarza, zrób podstawowe badania – być może dzięki nim unikniesz poważnych dolegliwości. Zadbaj też o relaks i odpoczynek. Jeżeli o to zadbasz, w drugiej połowie miesiąca poczujesz się w pełni sił. Pozwól na rozkwit namiętności w sypialni – wsłuchaj się w pragnienia partnera i razem spróbujcie czegoś nowego – nie będziecie żałować.

Horoskop chiński – wszystko co warto o nim wiedzieć

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię