North Shore Chamber Music Festiwal zaprasza na serię wiosennych koncertów

Od 2011 roku NSCMF oferuje mieszkańcom North Shore i nie tylko, inspirującą scenę muzyki klasycznej na najwyższym poziomie w kameralnej atmosferze.

Po raz kolejny North Shore Chamber Music Festiwal (NSCMF) zaprasza na serię wiosennych koncertów muzyki klasycznej, które rozpocznie doroczny Koncert Charytatywny „Stars of Tomorrow”.

Każdy z koncertów będzie prezentowany osobiście w sali koncertowej PianoForte Chicago oraz transmitowany na żywo w internecie.

Koncert charytatywny „Gwiazdy jutra”

“Stars of Tomorrow” Benefit Concert – Sobota, 5 marca, 7:30 pm

Podczas koncertu zostanie przedstawionych trzech genialnych nowych stypendystów Funduszu Stypendialnego Arkady Fomin: amerykańską skrzypaczkę Fionę Khuong-Huu, hiszpańskiego pianistę Raúla Canosa i amerykańską młodą wiolonczelistkę Bethany Bobbs. Dołączy do nich były stypendysta, wspaniały skrzypek Joshua Brown,  klarnecista festiwalu Ilya Shterenberg oraz pianistka Angela Yoffe. Stypendia AFSF 2022 są sponsorowane przez BVLGARI Chicago.

Koncert urodzinowy Joaquin Achúcarro

Joaquín Achúcarro at 90! – Sobota, 30 kwietnia, 7:30 pm

Jeden z najwybitniejszych muzyków uświetniających najważniejsze sceny świata, legendarny hiszpański pianista Joaquín Achúcarro obchodzi swoje 90. urodziny międzynarodową trasą recitalową. Mamy zaszczyt powitać Maestro Achúcarro i uczcić jego oszałamiający kunszt. Będzie to jedyny recital w Chicago!

Warsztaty Mistrzów

International Musical Bridges – London – Niedziela, 15 maja, 12 w południe

Skrzypek Icchak Rashkovsky – niezwykły pedagog, profesor Royal College of Music w Londynie i dyrektor muzyczny Keshet Eilon Violin Mastercourse w Izrael jest jednym z czołowych i najbardziej uznawanych nauczycieli. Wśród jego uczniów znajdują się osoby z całego świata. A jego studenci zostają zwycięzcami wielu konkursów krajowych i międzynarodowych. Profesor Rashkovsky poprowadził Warsztat Mistrzowski – masterclass, na którym podzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą z młodszym pokoleniem muzyków.

 

Więcej informacji na temat koncertów można znaleźć na stronie https://nscmf.org/onstage-offstage/#upcoming lub dzwoniąc pod numer telefonu (847) 370 3984

PianoForte Chicago, 1335 S Michigan Ave, Chicago, IL 60605

 

Posłuchaj naszych Podcastów:

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię