10 najlepszych stron internetowych oferujących kupony i oferty zniżkowe

Bez względu na to, czy robisz zakupy online, czy w sklepie, korzystanie z witryn z kuponami pozwala zaoszczędzić pieniądze.

Badania wykazują, że aż 96% kupujących korzysta z kuponów. Dzięki stronom i aplikacjom z bezpłatnymi kuponami kupujący ma więcej możliwości oszczędzania na produktach i usługach.

Podczas gdy w przeszłości większość kuponów dotyczyła sklepów spożywczych i domów towarowych, kategorie się rozszerzyły. Teraz możesz znaleźć kupony na wszystko, od rozrywki po masaże, a nawet na następną wymianę oleju.

Poniżej przedstawiamy listę najlepszych stron internetowych z kuponami i ofertami zniżkowymi od producentów i sklepów w Ameryce

  1. RetailMeNot – oferują kupon od ponad 5 tysięcy detalistów z całych Stanów Zjednoczonych
  2. Zulily – strona oferuje najlepsze oferty na odzież i obuwie, wystój domu oraz przedmioty dla dzieci.
  3. Coupons – na tej stronie znajdziemy kupony do druku oraz cyfrowe do zapisania na telefonie. Coupons również oferuje „Najlepsze Oferty Tygodnia”.
  4. Shopathome – oferuje kupony oraz zwrot gotówki jeśli dokonamy zakupów korzystając z ich linków. Jeśli założysz konto na ich stronie otrzymasz jednorazowo $10 w formie karty podarunkowej Amazon lub gotówkę w formie karty PayPal.
  5. Groupon – oferty na restauracje, rozrywkę, usługi kosmetyczne, hotele, podróże, pakiety wakacyjne. W specjalnej sekcji „goods” znajdziemy przecenione towary na wszystko, od naszyjników po telefony komórkowe.
  6. SlickDeals – zawiera listę kuponów oraz ofert zniżkowych prosto od detalistów i ofert znalezionych przez innych użytkowników SlickDeals. Ze strony korzysta przeszło 10 milionów osób.
  7. LivingSocial – oferuje kupony i zniżki czasowo limitowane w ponad 10 kategoriach oraz specjalną kategorię zatytułowaną „clearance”, gdzie znajdziemy największe oszczędności.
  8. Savings – oferty dnia, kupony i kody promocyjne oraz zniżkowe. Strona oferuje kupony podzielone na kategorie oraz popularne sklepy.
  9. DealCatcher – na stronie znajdziesz kupony online, produkty, wyprzedaże, recenzje i rabaty. Witryna jest aktualizowana przez cały dzień oferując ponad 3 500 ofert miesięcznie.
  10. BradsDeals – oferuje informacje na temat popularnych i sezonowych produktów. Specjalne zniżki na technologię, kupony i oferty dnia.

 

Kilka sposobów na odstraszanie groźnych kleszczy

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię