Donald Trump obiecuje wielkie zmiany i zapowiada start w wyborach prezydenckich

Screen Shot YouTube Donald Trump

Przedsiębiorca, biznesmen, i były prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump, planuje powrót do Białego Domu. I to w wielkim stylu.

Ameryka jest dziś szambem przestępstw, została sprowadzona na kolana, a miasta zostały przejęte przez bezdomnych – grzmiał we wtorek 26 lipca 2022, na pierwszym z publicznych wystąpień w Waszyngtonie, od czasu utraty prezydentury. Wzywał też do przywrócenia kary śmierci dla dealerów narkotyków.

W czasie półtoragodzinnej przemowy obiecywał między innymi wprowadzenie Gwardii Narodowej na każde osiedle, obstawienie każdej ulicy policją i stworzenie namiotowych obozów dla bezdomnych poza regionami miast.

Trump nazwał siebie najbardziej prześladowaną osobą w kraju i zapewnił, że wystartuje w wyborach prezydenckich w roku 2024. Zapowiedział zrobienie po wygranej masowych czystek w administracji publicznej i uczynienie Waszyngtonu „zupełnie innym miejscem”.

Były prezydent nie zapomniał też wspomnieć, że bez niego USA skazane jest na zagładę. Tak czy inaczej, okres walki o fotel prezydenta USA możemy uznać za otwarty. Nawet bez oficjanych nominacji.

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię