Boczarska w nowym filmie twórców „365 dni”

Filmowa weteranka i kinowy nowicjusz – przepis na sukces?

Historię znaną z serii książek „365 dni” można kochać albo nienawidzić. Jej kinowe ekranizacje jednak okazały się być na tyle dużym sukcesem, że twórcy postanowili iść za ciosem i już na początku nadchodzącego roku do kin trafi ich najnowsza produkcja, okraszona pikantnym tytułem „Heaven in Hell” (tłum. „Niebo w piekle”). W filmie zobaczymy kilka znanych już nam twarzy.

Odtwórczynią głównej roli została aktorka Magdalena Boczarska, znana między innymi z takich produkcji jak „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Ostatnia Rodzina”, „Lejdis” czy niedawnym hicie serialowym „Żywioły Saszy – Ogień”.
Na ekranie partnerować jej będzie włoskiego pochodzenia Simone Susinna. Aktor dał się już poznać widowni jako Nacho, jeden z bohaterów historii wykreowanej przez Blankę Lipińską.

O ile tam jest postać należała raczej do drugiego planu, o tyle Maks, bo tak nosi imię jego bohatera w nadchodzącej produkcji, będzie zdecydowanym prowodyrem działań. Poprzeczkę podnosi również sama Boczarska, która przecież jest już wprawioną i bardzo doświadczoną aktorką. Czy Susinna podoła wyzwaniu, jakie przed nim stoi? O tym dowiemy się już już na początku lutego przyszłego roku.

Za kamerą stanie Tomasz Mandes, który co prawda dopiero buduje swoją reżyserską karierę ale dał się już poznać jako aktor, pojawiając się w takich filmach jak „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, „Tajemnica Westerplatte” czy „Wrota Europy”. Dla kogo nazwisko Mandesa brzmi tajemniczo, ten z pewnością będzie wiedział, kim jest agent Tomek z hitowego serialu kryminalnego, „Malanowski & Partnerzy”.

 

O czym będzie „Heaven in Hell”? To pełna temperamentu, romantyzmu i zawirowań historia miłosna Olgi i Maksa, których dzieli spora różnica wiekowa. Ona – dojrzała kobieta o stabilnej sytuacji zawodowej, odnosząca życiowe sukcesy, dumna mama dorosłej córki. On – młody i nieziemsko przystojny mężczyzna, którego dewizą życiową jest „żyj, jakby jutra miało nie być”. Wydawałoby się, że takich skrajności nie da się pogodzić. A jednak drogi Olgi i Maksa krzyżują się, a bohaterowie zaczynają rozumieć, że ich dotychczasowe życie wcale nie było takie idealne.

ZSS

Branża filmów dla dorosłych. Zarobki. Czy to się opłaca?

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię