Budka Suflera z nowym wokalistą? Zobaczcie jak sobie poradził (video)

Foto: Instagram jacek_kawalec_official

Post umieszczony na oficjalnej stronie Budki Suflera wprowadził niemałe zamieszanie w muzycznym świecie! Otóż na zdjęciu z próby koncertowej w Legnicy z okazji 30. Finału WOŚP pojawił się nie kto inny niż… Jacek Kawalec!

O współpracy Jacka Kawalca z legendarnym zespołem mówiło się już pod koniec zeszłego roku, jednakże wiele osób wyraża przekonanie, że zespół w takim składzie wystąpi tylko raz, z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jacek Kawalec jest w pełni świadomy, że nie obędzie się bez porównań do poprzednich wokalistów, jednak ma nadzieję wykonać nowe zadania najlepiej, jak potrafi.

„Ja będę starał się zaśpiewać to godnie, bo te perły, które Romuald Lipko zostawił, wymagają oprawy, ale mamy tutaj w Budce Suflera wspaniałych aranżerów i myślę, że będzie to coś fajnego. Będę się musiał zmierzyć też ze starymi hitami Budki Suflera. (…) Teksty znam, ale to jeszcze trzeba zaśpiewać. Mam świadomość tego, że będę porównywany z genialnym, obdarzonym niesamowitym talentem wokalnym, Krzysztofem Cugowskim. Ale ja nie będę chciał się z nim porównywać, będę się starał zaśpiewać te rzeczy po swojemu”.

Posłuchajcie i oceńcie sami:

 

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię