Lady Gaga i Tom Cruise w fenomenalnym teledysku. Top Gun wraca na wielki ekran!

Top Gun wraca na wielki ekran! Na tę informację fani Mavericka czekali aż 36 lat. Specjalnie z tej okazji Lady Gaga stworzyła chwytający za serce utwór, który już teraz możemy posłuchać.

Po takim wstępie miłośnicy filmowego świata nie mogą się doczekać, by zobaczyć “Top Gun: Maverick”. Dla fanów Toma Cruise’a pierwsza część tego bardzo dobrego klasyka niewątpliwie jest pozycją obowiązkową.

Angaż w filmie „Top Gun” przyniósł aktorowi światową sławę. Wielbiciele produkcji mają nadzieję, że sequel będzie równie dobry, a klip do utworu Lady Gagi zawierający przebitki z filmu dodatkowo podsycił ich emocje.

 

 

Internet zawrzał i posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy pod teledyskiem, który już teraz bije rekordy popularności. Chyba nikt nie zapomniał utworu „Take My Breath Away” zespołu Berlin, który w 1986 roku podbił listy przebojów niemal na całym świecie.

Singiel nagrany na potrzeby ścieżki dźwiękowej filmu do dziś jest puszczany w wielu radiowych rozgłośniach, a za jego nagranie w kategorii za najlepszą piosenkę oryginalną twórcy uhonorowani zostali prestiżowym Oscarem.

Muzyczna zapowiedź nowej części ekranizacji jest obietnicą unikalnego widowiska pełnego akcji, oszałamiających samolotów i wyczynów kaskaderskich, z miłości, do których nie od dziś znany jest Cruise.

Jak potoczą się losy granego przez niego pilota? Na ten moment z zapowiedzi najnowszej adaptacji wiemy, że po ponad 30 latach będzie on szkolił młodych pilotów oraz testował nowoczesne maszyny lotnicze. Jakie wyzwania postawi przed nim przyszłość? Dowiemy się tego już wkrótce.

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię