Najnowsza oferta turystyczna firmy Pelorus pozwoli ci wcielić się w rolę Jamesa Bonda

Marzysz o zostaniu szpiegiem? James Bond jest twoim ulubionym agentem? Sprawdź oferty firmy Pelorus.

Biuro podróży Pelorus zaprezentowało kolekcję inspirowanych postacią Jamesa Bonda pakietów turystycznych z zastrzykiem adrenaliny. Podróżni mogą zamienić się w światowej sławy szpiega i przeżyć własną przygodę w wersji Jamesa Bonda, od rozbrajania ładunków wybuchowych po popijanie ulubionego trunku Bonda – Martini „shaken, not stirred!”.

Najnowsza oferta firmy została stworzona na cześć najnowszego filmu Bonda, No Time To Die. Nowa kolekcja wypraw szpiegowskich oferuje cztery pakiety – Misje 007:

 

1. Rozbrojenie materiałów wybuchowych

Pierwsza z ofert w kolekcji Misje 007 zabierze podróżnych do Grenlandii. Podróż odbywa się na pokładzie  Legend – 77,4-metrowego jachtu. Agenci będą musieli rozbroić materiały wybuchowe zakopane gdzieś na terenie lodowej tundry Grendandii. Jazda na nartach z wyskokiem z helikoptera, przejażdżka zaprzęgami psimi, nurkowanie, przepłynięcie łodzią podwodną, surfing po lodowatych wodach to tylko niektóre z atrakcji.

2. Rozwiąż zagadkę porwania

Lady Azul, 39,4-metrowym jachcie, zabierze podróżnych w przez Morze Andamańskie na Wyspy Surin w Tajlandii. Aby rozwiązać zagadkę porwania znanego idola „James Bond” będzie musiał popływać kajakiem, ponurkować… może nawet z rekinami, spotkać się z członkami plemienia Moken, przeniknąć do lokalnego gangu przestępczego, pobyć w głębi dżungli i poznać sztukę i umiejętności przetrwania.

3. Pościg samochodowy na trasie NC500

Udaj się w pościg samochodowy jednym z oferowanych supersamochodów. Przelot do Highlands w Szkocji, lekcje jazdy pod okiem eksperta kaskadera na prywatnym torze wyścigowym, przelot helikopterem, wyścig znaną drogą szkocką NC500, degustacja whisky.

 

4. Podróż po Dolomitach i Wenecji

Przejazd na nartach przez dzikie krajobrazy Dolomitów, przelot helikopterem, zjazd z gór supersamochodem, przepłynięcie prywatnym jachtem wokół Wenecji z kieliszkiem Martini, Shaken not stirred – oczywiście.

Stawki za wycieczki – Misje 007 różnią się w zależności od wybranej wyprawy.

  • Zamarznięta tundra Grenlandii kosztuje 500 000 dolarów dla grupy 12 osób;
  • Podróż na wyspy Surin zaczyna się od 12 000 dolarów na osobę;
  • Jazda supersamochodem w Szkocji od 15 000 USD za dwie osoby;
  • Rejs do Dolomitów i Wenecji zaczyna się od 10 000 USD za noc.

Chętni na przeżycie przygody życia mogą skontaktować się z Pelorus dzwoniąc po numer 800-659-0217 w USA lub +44-203-848-5424 w Wielkiej Brytanii.

ZJ

Posłuchaj podcastów:

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię