Po 25 latach odchodzi z TVN!

Edward Miszczak swoją karierę zaczynał w stacjach radiowych, dopiero później w roku 1998 został dyrektorem programowego TVN.

Podczas jego kadencji na stację trafiły najbardziej popularne programy typu reality-show jak Big Brother, Milionerzy czy Agent. Spod jego skrzydeł wyszły takie gwiazdy jak Joanna Krupa, Kinga Rusin czy Oliwier Janiak.

Internet obiegła informacja o decyzji dziennikarza. Szczegółów możemy dowiedzieć się z maila napisanego przez Katarzynę Kieli, będącej prezesem Warner Bros. Discovery w Polsce. Stacja TVN nadaje programy telewizyjne od 1996 roku. Edward Miszczak jest członkiem zarządu od 25 lat, a dzięki jego pracy mogliśmy oglądać narodziny wielu gwiazd i programów rozrywkowych.

 

O decyzji publicysty poinformował serwis Press, a w ślad za nim również portal Onet. Z maila informującego o odejściu 67-latka, możemy dowiedzieć się, że w okresie przejściowym będzie on pełnił funkcję dyrektora pionu Programmingu. Dziennikarz ma być odpowiedzialny za wszystkie kanały działające na polskim rynku, ale też strategię dotyczącą wykorzystania zasobów biblioteki TVN, Discovery oraz Warner Media na antenach stacji.

Zarówno Miszczak, jak i stacja TVN pozostają nadal w przyjacielskich stosunkach. Katarzyna Kieli przekazuje dziennikarzowi pełne sympatii życzenia, a publicysta przyznaje, że stacja była największą przygodą jego życia. Dzięki TVN miał wpływ na trendy i dokonywał rzeczy które wydawały się niemożliwe.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię