Szokujący występ we francuskim „Mam Talent”. Zagrała na flecie… intymną częścią ciała

Podczas tegorocznej, 17 edycji francuskiego telewizyjnego show „Mam Talent”, widzów zaskoczył niecodzienny występ jednej z jego uczestniczek.

Czterdziestoletnia Beatrice McQueef, pochodząca z Australii ginekolożka postanowiła podzielić się z widzami swoim nietypowym hobby. Zagrała ona powszechnie znany utwór „Panie Janie” na flecie. Jednak sposób wykonania był dosyć oryginalny…. Grając nie przyłożyła fletu do ust, zamiast tego zeszła niżej przykładając go do swojej części intymnej.

Najpierw jednak zdjęła z siebie spódnicę, zostając w samej koszuli, bieliźnie i pończochach. Po czym rozłożyła dwa krzesła i opierając się o nie wykonała szpagat zwisając głową w dół. I tak rozpoczęło się wyjątkowe show, które niestety nie zyskało aprobaty wśród dwóch z całej czwórki jurorów. Wciskając czerwony przycisk, uniemożliwili oni uczestniczce przejście do następnego etapu programu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by M6 (@m6officiel)

Oczywiście przed całym występem wszyscy niepełnoletni widzowie zostali wyproszeni z widowni, a transmisja telewizyjna została objęta specjalnym ograniczeniem wiekowym.

Beatrice utrzymuje, że swoje niezwykłe „zdolności” odkryła podczas ćwiczenia gimnastyki i uznała, że wydychane tak powietrzem można wykorzystać na różne sposoby, np. grając na flecie. Według niej coś takiego przydarza się każdej kobiecie i w żadnym przypadku to nie powinno być tematem tabu.

Cały występ nie mógł odbyć się bez fali krytyki. Wielu internautów w bardzo nieprzychylny sposób wypowiadała się na temat tego występy., wywołując tym burzliwą dyskusję na temat obecnej kondycji treści dostępnej w przestrzeni publicznej.

Pomimo tak burzliwych opinii, francuska telewizja M6 postanowiła wstawić ocenzurowane video z kontrowersyjnym występem do sieci, aby to wykonanie mogło zobaczyć jeszcze więcej osób.
Oprócz fletu Beatrice gra także na innych instrumentach, a więcej „koncertów” można obejrzeć na jej Instagramie.

TB

Zamrożeni w czasie czekają na wskrzeszenie w zakładzie krionicznym

Posłuchaj podcastów:

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię