Szukasz pracy marzeń? Ta oferta może być dla ciebie

Jeśli po dniu ciężkiej pracy lubisz napić się dobrego wina, a na dodatek jesteś fanem cieplejszego klimatu – ta propozycja jest dla Ciebie. Winiarnia w Sonoma, w stanie Kalifornia ogłosiła właśnie rekrutację. Na dodatek oferuje genialne warunki.

„Murphy-Goode Winery” poszukuje pracownika na roczną posadę, w zamian oferuje 10 tysięcy dolarów miesięcznie i darmowe zakwaterowanie.  Naważniejszym kryterium jest miłość do wina oraz gotowość do „realizowania pasji” – napisała firma w ogłoszeniu.

Przez pierwsze trzy miesiące pracownik, nie będzie przydzielany do konkretnych zadań, będą one „rozległe”. Ma to pozwolić odkryć nowo zatrudnionej osobie, które z aspektów winiarstwa najbardziej ich interesują. Częścią tego procesu będzie obserwowanie winiarza Dave’a Ready’ego Jr, syna jednego z założycieli firmy.

 

Firma będzie współpracować z nowym pracownikiem, aby określić jego pasje i wyryć jego miejsce w świecie wina. W trakcie pracy będzie można poznać wiele tajników przemysłu winiarskiego. „Życie i praca w tej pięknej części świata jest prawdziwym darem, a my cieszymy się z możliwości dzielenia się tym z kimś, kto jest pasjonatem winiarstwa” – powiedział Rick Tigner, CEO rodzinnej firmy.

Zainteresowani kandydaci muszą ukończone 21 lat. Do swojego zgłoszenia należy załączyć krótki film wideo i wytłumaczyć co ich osoba wniesie do Murphy-Goode oraz gdzie się widzą w tym przemyśle. Kreatywność i humor są dodatkowym atutem – przekazała firma.

Aplikacje muszą być przesłane do 30 czerwca 2021 roku. Zwycięzca zostanie ogłoszony w lipcu. Szczęśliwiec, który przejdzie przez proces rektutacji rozpocznie swoją roczną przygodę już w sierpniu 2021 roku.

AL

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię