Tomasz Adamek ma 45 lat i właśnie… został dziadkiem!

Fot. Facebook Tomasz Adamek

Mówią, że w życiu mężczyzny są dwa momenty, w których wszystko się zmienia. Pierwszy jest w momencie, w którym zostaje ojcem, a drugi wtedy kiedy zostaje dziadkiem.

O prawdzie tego ostatniego będzie mógł niedługo przekonać się Tomasz Adamek. Pięściarz i jego żona Barbara mają dwie córki. Roksana urodziła się w 1997r., a jej młodsza siostra Weronika w 2000r. W 2008r. cała rodzina przeniosła się do USA, a dokładniej do podnowojorskiego Kearny w stanie New Jersey.

Roksana wyszła za mąż 1 maja 2021r. Ślub młodej pary odbył się w kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Harrison. Natomiast wesele zakochanych odbyło się w zamku The Legacy Castle w Pompton Plains w stanie New Jersey.

 

To właśnie Roksana została mamą małej Kornelii Anny Plonski. „Nasza córeczka wreszcie jest z nami. Kornelia Anna Plonski. Przyszła na świat 27 września o 17:55. Jesteśmy w niej zakochani” napisała Roksana, córka Adamka

https://www.instagram.com/p/CjEGN3LPEZP/?utm_source=ig_web_copy_link

Kiedy mężczyzna pochwalił się w mediach społecznościowych informacją o tym, że został dziadkiem jego fani przyjęli tą wiadomość z dużym entuzjazmem. ,,Jak dziadek to dziadek…” napisał pięściarz. Trzeba tutaj zauważyć, że Tomasz Adamek dziadkiem został dosyć młodo, bo mężczyzna ma zaledwie 45 lat. Mimo to widać, że pięściarz bardzo cieszy się z nowej roli jaką przyszykowało mu życie.

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię