Wybrano najprzystojniejszego mężczyznę świata. O wyniku zadecydowała tzw. złota proporcja

Najprzystojniejszy mężczyzna na świecie został wybrany. O wyniku zadecydowała tzw. złota proporcja.

Znali ją już starożytni Grecy, a dziś jest wykorzystywana w estetycznych, proporcjonalnych kompozycjach architektonicznych, fotograficznych, malarskich itp. Dr Julian De Silva, pracujący w Centre For Advanced Facial Cosmetic And Plastic Surgery (Londyn), użył technik mapowania komputerowego, które wskazały mu dziesiątkę najprzystojniejszych mężczyzn na świecie.

Najlepszy z nich ma być w 93,65% idealny. Kto to może być?

10. Na dziesiątym miejscu znalazł się aktor Dwayne Johnson. Ma on być idealny w 86,07%, głównie przez usta i przerwę między nimi a nosem.

9. Prezenter i aktor Henry Golding otrzymał 87,98%. Jego zaletą okazała się żuchwa.

8. George Clooney uzyskał 89.81%. Aktor ma się czym pochwalić. Mimo swojego wieku (61 lat) pokonał swoją urodą niejednego mężczyznę młodszego od siebie.

7. Chris Evans otrzymał 91,92%. Prawie idealnie harmonijne kontury twarzy aktora zapewniły mu siódme miejsce w rankingu Dr De Silva.

6. Robert Pattinson uzyskał 92,15%. Aktor mimo wspaniałej linii żuchwy nie mógł liczyć na wyższy wynik ze względu zbyt na wąskie i płaskie usta.

5. Jude Bellingham otrzymał 92,22%. W przeciwieństwie do poprzednich mężczyzn nie jest on aktorem, ale piłkarzem.

4. Harry Styles okazał się idealny w 92,3%. Wokalista zawdzięcza czwarte miejsce swojemu idealnemu podbródkowi oraz dobrze rozstawionym oczom.

3. Miejsce na podium zajmuje Michael B Jordan. Otrzymał on 93,46%. Aktor zawdzięcza tak wysoki wynik długości i kształtowi nosa oraz podwójnemu podbródkowi.

 

2. Drugie miejsce otrzymuje Chris Hemsworth, który jest ideałem w 93,53%. Tutaj również dużą rolę odegrała linia szczęki.

1. Pierwsze miejsce i miano najprzystojniejszego mężczyzny na świecie otrzymuje Regé-Jean Page. Aktor znany z serialu „Bridgertonowie” otrzymał 93,65%. Uzyskał najwyższą ocenę za rozstaw oczu i ich umiejscowienie oraz ukształtowanie ust. Jedyna kategoria, w której aktor nie wypadł doskonale to kształt i długość nosa.

25 pytań, które warto zadać partnerowi przed ślubem

 

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię