8 firm zatrudniających do zdalnych prac sezonowych

W tym roku pandemia ma duży wpływ na sezonowe zatrudnianie. Konsumenci coraz częściej robią zakupy online decydując się na dostawę do domu lub odbiór towaru pod sklepem. Sklepy odchodzą od wydłużonych godzin biznesowych i Black Friday. Wszystkie te czynniki powodują, że zapotrzebowanie na zdalnych pracowników sezonowych wzrasta.

Strona internetowa FlexJobs zidentyfikowała firmy, które obecnie rekrutują pracowników do prac sezonowych. Najpopularniejszą z ofert jest praca jako przedstawiciel biura obsługi klienta.

1. Amazon jest największym sprzedawcą internetowym na świecie, z rynkiem internetowym. Amazon zatrudnia ponad 92 000 pracowników na całym świecie i zatrudnia na sezonowe stanowiska zdalne.

2. DraftKings założona w 2012 roku platforma sportowa i rozrywki medialnej, której celem jest zmiana sposobu, w jaki konsumenci nawiązują kontakt z ulubionymi sportowcami, zespołami i sportami. DraftKings oferuje codzienne i cotygodniowe zawody fantasy sports w 10 profesjonalnych ligach sportowych w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Austrii, Irlandii, Niemczech i na Malcie.

3. Harry & David z siedzibą w Medford w stanie Oregon została założona w 1934 roku Firma jest wiodącym bezpośrednim sprzedawcą prezentów owocowych i spożywczych. Harry & David sprzedają kosze upominkowe zawierające owoce, czekoladę, słodycze, ser, suszone owoce, wypieki, wykwintne jedzenie, wino i nie tylko. Harry & David zatrudnia 2500 stałych członków zespołu i ponad 8000 pracowników sezonowych.

4. Huckberry została założona w 2011 roku. Witryna poświęcona jest męskiemu lifestyle’owi i modzie. Firma współpracuje z wschodzącymi markami, oferując ich produkty na swojej stronie. Kategorie obejmują męską odzież i stylowe dodatki, obuwie, portfele, torby, narzędzia, dom, zegarki i outdoor.

5. Minted to internetowa platforma handlowa niezależnych artystów i projektantów z całych Stanów Zjednoczonych i 60 krajów. Firma została założona w kwietniu 2007 roku przez Mariam Naficy w celu sprzedaży wysokiej klasy artykułów piśmiennych przyjmując model crowdsourcingu.

6. Popcorn Factory to oddział sieci marek 1-800-Flowers. Firma oferuje szerokiemu gronu konsumentów wysokiej jakości produkty z popcornu oraz kosze upominkowe na każdą okazję. Firma powstała w 1979 roku i ma siedzibę w Lake Forest w stanie Illinois.

7. VF Corporation z siedzibą w Denver, Colorado jest firmą zajmującą się odzieżą i akcesoriami, która posiada portfolio obejmujące duże marki, takie jak Lee, Reef, The North Face, Wrangler, Eastpak, Vans, Lucy, Jansport i wiele innych. Jedna z największych firm odzieżowych na świecie. Produkty VF Corporation znajdują się w 1400 lokalizacjach na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych, Ameryce Środkowej i Południowej, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Azji.

8. Williams-Sonoma to wielobranżowy sprzedawca specjalistyczny wysokiej jakości produktów domowych, który często zatrudnia do zdalnych prac wakacyjnych. Marki z rodziny Williams-Sonoma obejmują jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży wyposażenia domu: Pottery Barn, Pottery Barn Kids, PBteen, Mark and Graham, West Elm, Williams Sonoma i Rejuvenation.

ZSS

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię