Kariera zgodna z Twoim znakiem zodiaku

Nie możesz się zdecydować na to co masz w życiu robić? Nie wiesz jaką drogę zawodową powinieneś wybrać? Co przyniesie ci spełnienie? Może poniższy horoskop kariery podsunie ci kilka pomysłów.

Baran: 21 marca do 19 kwietnia

Według astrologów osoby urodzone pod znakiem Barana są urodzonymi przywódcami. Są zdecydowani i lubią rywalizować, dzięki czemu idealnie nadają się do różnych ról w niemal każdej dziedzinie, w tym zakładania własnej firmy lub zostania sportowcem. Baran jest również bardzo kreatywny, więc naturalnie skłania się w kierunku pozycji, które pozwalają mu wyrażać przyszłościowe koncepcje.
Idealne kariery: CEO, kierownik projektu, trener personalny, właściciel firmy, dyrektor sprzedaży.

Byk: od 20 kwietnia do 20 maja

Osoby urodzone pod tym znakiem należą do najbardziej niezawodnych i praktycznych w zodiaku. Dzięki bycia dobrymi organizatorami naturalnie skłaniają się ku karierom, które pozwalają im robić dzielić i budować. Są to ludzie, którzy są cierpliwi, wspierający i oddani. Byki są wydajne i są dobrymi szefami.
Idealne kariery: finanse i bankowość, administracja, zarządzanie projektami, architektura, nauka, szef kuchni.

Bliźnięta: 21 maja do 20 czerwca

Są najbardziej utalentowanymi komunikatorami wśród wszystkich zodiaków. Dużo czytają i pięknie piszą. Osoby urodzone pod znakiem bliźniąt są również bardzo inteligentne, wszechstronne i elastyczne, ale analizują prawie wszystko. Są też przekonujący i uwielbiają sztukę dobrych negocjacji.
Idealne kariery: sprzedaż i marketing, dziennikarstwo, komunikacja, podróże, tworzenie oprogramowania.

Rak: 21 czerwca do 22 lipca

Opiekuńczy i niezwykle bystry umysł. Raki mają szósty zmysł do sztuki negocjacji i do wnoszenia empatii i serca do każdej roli, którą przyjmują. Osoby urodzone pod tym znakiem zasadzają głębokie korzenie. To dobrze przygotowuje ich do kariery, w której zajmują centralne miejsce.
Idealne kariery: finanse i biznes, inwestowanie, praca socjalna, medycyna, opieka domowa, aktorstwo, architektura, wystrój domu.

Lew: 23 lipca do 22 sierpnia

Lwy są super bystre, skłaniają się ku karierom, które stawiają ich na pierwszym miejscu. Są naturalnie urodzonymi liderami. Są ambitni, zdeterminowani, otwarci, ale niezwykle nieprzewidywalni. Są dramatyczni, spontanicznie kreatywni, pewni siebie, ekstrawertyczni i dominujący.
Idealne kariery: aktorstwo, sztuka, projektowanie kostiumów i odzieży, marketing, role w branży dóbr luksusowych, edukacja, dziennikarstwo, prawo, zarządzanie.

Panna: 23 sierpnia do 22 września

Jesteś najbardziej znany ze swojej niezwykłej zdolności do tworzenia jasnej, natychmiast zrozumiałej komunikacji. To znak pełen ludzi zorganizowanych, rzetelnych, praktycznych i pełnych zdrowego rozsądku. Panny również wydają są bardzo spokojne i racjonalne, gdy następuje problem nie dramatyzują.
Idealne kariery: pracownik pierwszej linii, korektor, redaktor, produkcja telewizyjna, publicysta, zawody medyczne i zdrowotne, sklepikarz, branża usługowa.

Waga: 23 września do 22 października

Osoby urodzone pod tym znakiem są wyrafinowane, ale zarazem poetyckie. Są powszechnie szanowani w każdej roli i znani są z tego, że są arbitrami i pośrednikami pokoju w czasie konfliktów.
Idealne kariery: prawo, negocjator pracy, dyplomata, kustosz muzeum, redaktor, krytyk medialny, organizator ślubów, agent podróży.

Skorpion: 23 października do 21 listopada

Dzięki silnym umiejętnościom słuchania i skupieniu się na swoich celach, Skorpiony nieustannie poszukują możliwości transformacji i odkrywania siebie na nowo. Osoby urodzone pod tym znakiem są ambitne, lubią rywalizować i dochodzi do sedna sprawy. Opór i problem nie są przegraną tylko wyzwaniem. Chociaż niektórzy mogą obawiać się ludzi urodzonych pod znakiem skorpiona, w głębi duszy są współczujący i lojalni.
Idealne kariery: zarządzanie kryzysowe, zarządzanie, logistyka, zarządzanie projektami, CFO, finanse i biznes.

Strzelec: 22 listopada do 21 grudnia

Członkowie tego znaku są wysoce intelektualni i uwielbiają poznawać otaczający ich świat. Są świetnymi gawędziarzami i uwielbiają brać udział w filozoficznych debatach lub rozwiązywać głębokie pytania dotyczące życia. Strzelcy są również znani ze swojego wiecznego optymizmu, miłości do natury i swobodnego ducha.
Idealne kariery: podróże, edukacja, lider programu, pracownik młodzieżowy, nauczyciel, sprzedaż, biolog morski, zoolog, administrator parków.

Koziorożec: 22 grudnia do 19 stycznia

Energia Koziorożca jest umyślna i zdeterminowana, skupiona na najwznioślejszych celach. Koziorożec skupia się na wyniku i dotarciu do mety. To grupa ludzi pewnych siebie, godnych zaufania, rozsądnych i praktycznych.
Idealne kariery: prawo, księgowość, zasoby ludzkie, medycyna, opieka zdrowotna, praca rządowa, produkcja.

Wodnik: 20 stycznia do 18 lutego

Wodnicy często są w czołówce technologii i innowacji społecznych, biorąc pod uwagę ich skłonność do lubienia zmian i testowania nowych teorii. Osoby urodzone pod tym znakiem nie lubią być osaczone karierą, więc są najszczęśliwsze, gdy robią to, co kochają. Lubią też pomagać ludziom i mają silne potrzeby pomocy humanitarnej.
Idealne kariery: właściciel firmy, niezależny pisarz, projektant graficzny, fotografia, projektowanie aplikacji lub gadżetów, weterynarz, usługi w zakresie zdrowia psychicznego i uzależnień, praca charytatywna.

Ryby: 19 lutego do 20 marca

Współczucie powinno być drugim imieniem każdej Ryby. Mają silną inteligencję emocjonalną, która odróżnia ich od wielu innych znaków zodiaku. Choć są powściągliwi i nieco spokojni oraz niesamowicie intuicyjne. Są wyjątkowi w rolach zorientowanych na ludzi.
Idealne kariery: opieka zdrowotna, lekarz, fizjoterapeuta, psycholog, sztuka, muzyka, fotografia, praca charytatywna.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię