10 najlepszych tras na wycieczki samochodowe w USA

Stany Zjednoczone jest krajem w którym jest mnóstwo wspaniałych miejsc do odwiedzenia. Niewątpliwie można zaliczyć do nich legendarne trasy samochodowe, poniżej znajdzesz najciekawsze z nich.

10. The Blue Ridge Parkway

Jest to ponad 469-milowa trasa łącząca ze sobą dwa słynne parki narodowe, czyli Shenandoah i Great Smoky Mountains.

9. Southeast Coastal Road Trip

Droga przebiega między innymi przez słoneczną Florydę, niesamowitą Karolinę Północną, Georgię, czy Karolinę Południową.

8. Utah’s Mighty Five Trip

Dzięki tej trasie będziemy w stanie odwiedzić wszystkie pięć parków narodowych w trakcie podróży. Jest to idealne rozwiązanie dla wielbicieli nieziemskich widoków.

 

7. Northern New Mexico Road Trip

Wszystkie przystanki na tej trasie znajdują się zaledwie godzinę drogi od siebie. Całość rozpoczyna się w największym mieście Nowego Meksyku, czyli Albuquerque.

6. The Denver To Yellowstone Loop

Za pomocą tej drogi można udać się wprost z Denver do trzech najsłynniejszych parków narodowych USA, czyli Yellowstone, Grand Teton, a także Rocky Mountain.

5. The American Southwest From Las Vegas Trip

Przebiega ona przez Nevadę. Dzięki niej jesteśmy w stanie odbyć niezapomnianą 10-dniową wycieczkę przez ten cudowny stan.

4. Miami To Key West Road Trip

Trasa liczy ponad 165 mil przez wiecznie ciepłą, a także słoneczną Florydę. W jej trakcie można się wybrać między innymi na podwodną eksploatację statku Spiegel Grove.

3. The New England Loop

Przebiega ona przez wiele ważnych pod kątem historycznym miejscowości, zabytkowych latarni morskiej, czy uroczych mieścinek. Całość zaczyna się, a także kończy w malowniczym Bostonie.

2. Northwest Arkansas Road Trip

Charakteryzują ją liczne historyczne miasta, majestatyczne lasy, tudzież park narodowy Hot Springs. Na wyróżnienie zasługuje fakt, iż jest ona naprawdę nietypowa.

1. Droga 66

Legendarna, wynosząca ponad 2448 mil droga biegnąca między innymi przez Arizonę.

Z czym kojarzą się nam Stany Zjednoczone? (SONDA)

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię