8 najpopularniejszych stron internetowych i blogów kulinarnych

W Internecie jest wiele wspaniałych witryn kulinarnych oferujących przepisy i porady kucharskie.

Według eBizMBA Rank, stale aktualizowanej witryny rankingowej na podstawie danych z Alexa Global Traffic Rank, poniższych 8 ma największą liczbę odsłon i najwięcej unikalnych użytkowników każdego miesiąca.

1. FoodNetwork

23 miliony unikalnych użytkowników miesięcznie. Znana każdemu witryna i stacja telewizyjna jest jednym z najpopularniejszych miejsc gdzie kucharze udają się po przepisy i porady. Strona skupia szefów celebrytów z całego świata.

 

2. Food

15 miliona unikalnych użytkowników miesięcznie. Blog z przepisami oferujący ponad 500 tysięcy przepisów od użytkowników, łatwy dostęp do „ulubionych przepisów” oraz możliwość dodawania swoich zdjęć i uwag po wypróbowaniu przepisu.

3. TheKitchn

8 milionów unikalnych użytkowników miesięcznie. Jak mówią założyciele „Kitchn to codzienny internetowy magazyn o żywności, który celebruje życie w kuchni poprzez gotowanie w domu i inteligencję kuchenną”. Na stronie oprócz przepisów znajdziemy inspirujące artykuły, lekcje gotowania i porady.

4. Yummly

7 milionów unikalnych użytkowników miesięcznie. Yummly to witryna z przepisami oraz video na temat gotowania. Strona zawiera ponad 2 miliony przepisów a baza danych jest bardzo łatwa w użyciu i wyposażona w wiele różnych opcji filtrowania i wymagań żywieniowych. Po otwarciu bezpłatnego konta można zapisywać przepisy, tworzyć listy zakupów i udostępniać innym swoje przepisy, jak również stworzyć plan posiłków oparty na ograniczeniach dietetycznych i alergiach.

5. ChowHound

6 milionów unikalnych użytkowników miesięcznie. Strona założona w 1997 oferuje przepisy, porady oraz internetowy sklep ze sprzętem kuchennym. Na stronie znajdziemy również artykuły porównujące drobny sprzęt kuchenny i AGD.

6. Epicurious

4,7 miliona unikalnych użytkowników miesięcznie. Na tej stronie znajdziemy tylko 50 tysięcy przepisów, ale każdy z nich był wielokrotnie przetestowany, aby upewnić się czy na pewno jest wart przygotowania.

7. SimplyRecipes

4,5 unikalnych użytkowników miesięcznie. Na tej stronie przepisy opracowane są głównie przez pracowników SimplyRecipes. Wiele powstaje na podstawie składników sezonowych, a także archiwum starych przepisów rodzinnych sprzed ponad 30 lat. Większość przepisów wykorzystuje zdrową żywność i jest dwukrotnie testowana w prawdziwych domowych kuchniach.

8. CookingLight

4 miliony unikalnych użytkowników miesięcznie. Rozpoczął swoje istnienie od miesięcznika. Dzisiaj na ich popularnej stronie znajdziemy oprócz przepisów nowości kuchenne, artykuły na temat zdrowego odżywiania, naukę gotowania i sklep.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię