Czy można przenieść muzykę z YouTube na telefon? Jak najbardziej!

YouTube to jedna z najchętniej wybieranych platform internetowych, która pozwala na słuchanie muzyki oraz odtwarzanie wysokiej jakości teledysków czy tekstów piosenek. Jednak co robić w sytuacji, kiedy nie mamy dostępu do internetu?

Doskonałym sposobem na poradzenie sobie w tego typu sytuacjach jest stworzenie własnego katalogu z muzyką dostępna w serwisie YouTube. Stanowi to niezwykle wygodne rozwiązanie, które pozwala na słuchanie ulubionej muzyki niezależnie od miejscu, w którym aktualnie się znajdujemy. Najlepszym wyborem dla osób, które chcąc korzystać z zapisanych utworów bez ciągłego dostępu do odtwarzacza internetowego jest przeniesienie muzyki na telefon. Jak ściągnąć muzykę z YouTube na smartfon? Przedstawiamy dostępne możliwości!

 

Jak pobrać muzykę z YouTube na telefon?

Pobranie muzyki z platformy YouTube na telefon to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zawsze mieć swoje ulubione utwory muzyczne niemal na wyciągnięcie ręki. Pobieranie muzyki z internetu nie jest skomplikowane i z pewnością każdy sobie z nim poradzi. Chcąc pobrać muzykę z YouTube na smartfon, warto skorzystać z dedykowanych w tym celu stron internetowych w przeglądarce lub aplikacji mobilnych.

Najlepszym sposobem na ściągnięcie utworów na telefon jest posiadanie YouTube Music (Premiem), które pozwala na zapisywanie ulubionych kawałków muzycznych i odsłuchiwanie ich w trybie offline. Jednak usługa to kosztuje, co zniechęca wiele osób do skorzystania z niej.

Dobrym rozwiązaniem dla osób poszukujących darmowego sposobu na pobieranie utworów z YouTube na telefon jest zdecydowanie się na zewnętrzne aplikacje, takie jak AT Player, NewPipe czy 4K Video Downloader.

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię