Najlepsze steakhouses w Ameryce!

W całym kraju są tysiące restauracji serwujących steki. Od bardzo znanych i drogich jak Morton’s, Wolfgang Puck’s po bardziej przystępne cenowo jak Outback i LongHorn.

Strona internetowa Yelp przygotowała listę najlepszych restauracji serwujących steki w Ameryce. Lista powstała na podstawie recenzji zebranych od użytkowników ich strony.

Oto lista 10 najlepszych Steakhouses w Ameryce:

Altura Bistro – Anchorage, Alaska

Specjalnością tej restauracji jest 13-uncjowy Wagyu Ribeye i 12-uncjowy, dry-aged New York Strip z masłem kurkowym.

Tony’s of Indianapolis – Indianapolis, Indiana

Tutaj specjalnością są filet mignon z kością i 24-uncjowy porterhouse.

Cholla Prime Steakhouse & Lounge -Scottsdale, Arizona

W okolicy Phoenix nie brakuje dobrych restauracji ze stekami, ale ta znajduje się w Casino Arizona w Scottsdale. Recenzenci polecają filet mignon i steki ribeye.

Fire and Smoke Gastropub – Myrtle Beach, Północna Karolina

Ta restauracja serwuje jedzenie farm-to-table. Jednym z najbardziej polecanych to chops – kotlety z wapati z wolnego wybiegu z puddingiem z z grzybów leśnych i szpiku kostnego.

The Saddle Room – Waimea (Kauai), Hawaje

Ten steak jest wyjątkowy, gdyż mięso pochodzi z krów karmionych tylko trawą. New York Strips podawane są z grzybami i cebulą w stylu pulehu (grillowane na rozżarzonych węglach) z maślanym sosem ostrygowo-czosnkowym.

Primal Steakhouse – Las Vegas, Newada

Od sałatki z wędzonym stekiem z dressingiem z sera pleśniowego po 44-uncjowy stek tomahawk, według recenzentów w tej restauracji wszystko jest pyszne. Serwowane tam są również smażone kotlety jagnięce i wyśmienite burger.

Pangaea Grill – Carmel-by-the-Sea, Kalifornia

Kanapka ze stekiem marynowanym z akcentem azjatyckich przypraw w tej restauracji jest jedną z najbardziej ulubionych potraw wśród recenzentów Yelp. Kolejnymi potrawami są filet mignon ze smażonymi grzybami w redukcji z madery i grillowany ribeye z redukcją z zielonego pieprzu.

Charles Prime Rib – New York, New York

Krótkie menu w tym modnym lokalu w Greenwich Village, oferuje tylko jeden stek – 22 uncji ribeye z kością z sosem bearnaise.

Restaurant Rebirth – New Orleans, Louisiana

Nowoczesne jedzenie Cajun-Creole, przygotowane przez szefa kuchni Ricky’ego Cheramie oferuje filet mignon i cowboy ribeye z bydła hodowanego na pastwiskach. Najczęściej zamawianą opcją jest steak z nowoorleańskimi smażonymi ostrygiami.

Bos Taurus – Bend, Oregon

Bos taurus to naukowa nazwa bydła. Wołowina pochodzi z rancz w Arizonie i Kalifornii, jest również wołowina wagyu z Australii i Japonii. Ceny wahają się od 32 dolarów za 5-uncjowy filet mignon do 210 dolarów za 54-uncjowy tomahawk dla dwojga. W restauracji podawana jest też najwyższej jakości wagyu Kyoto A5 za 39 dolarów za uncję.

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię