Jesienna podróż według znaku zodiaku

0
240

Są tacy ktorzy wierzą, że z gwiazd można wyczytać wszystko. Nawet to gdzie powinniśmy się udać na jesienny wyjazd.

W obecnym miesiącu naszym niebem zarządza gwiazdozbiór Wagi – najmłodszy gwiazdozbiór astrologicznego Zodiaku. Przez Babilończyków gwiazdozbiór Wagi utożsamiany był z symbolem prawdy i sprawiedliwości. Starożytni Grecy widzieli w nim szczypce Skorpiona, bo Waga graniczny z gwiazdami należącymi do jego konstelacji. Sumeryjczycy nazywali gwiazdy konstelacji Zib-ba an-na -równowagą nieba.

Waga to znak powietrza, kontaktu z otoczeniem. Symbolizuje wiatr, który chłodzi nas w ciepłe jesienne dni dostarczając nam przyjemnego powiewu. Waga przypomina nam również, że podczas jej panowania powinniśmy pamiętać o radości życia i równowadze między obowiązkami a przyjemnościami. A jeśli mowa o przyjemnościach to sezon Wagi zachęca do zachowania spokoju i odkrywania nowego świata poprzez podróże. W gwiazdozbiorze Wagi najlepsza podróż czeka nas wybierając poniższe miejsca na wyjazd oczywiście w zgodzie z naszym znakiem zodiaku.

Waga

Hungarian Parliament in Budapest

Październik to czas na medytację i kontakt z samym sobą. Podróż do Budapesztu na Węgrzech będzie dobrą inspiracją. Historia, architektura oraz kąpiel w basenach termalnych i pozwoli ci znaleźć drogę na przyszłość.

Skorpion

Ireland

Użyj energii wagi i wypracuj nowe znajomości. Zastanów się nad cechami charakteru które cenisz w ludziach i jak się odnosisz do innych. Pomoże ci w tym podróż do Irlandii. Irlandczycy są znani z bycia nad wyraz przyjacielskim narodem, to ułatwi Ci nawiązywanie nowych przyjaźni.

Strzelec

Helsinki, Finland.

Twój znak jest bardzo niezależny, ale pamiętaj, że niewiele można osiągnąć i zdziałać w pojedynkę. Wybierz się na wycieczkę do stolicy Finlandii, gdzie zobaczysz spektakularne pokazy zorzy polarnej. Będąc tam zaczerpnij życiowej mądrości od fińskiej ludności, która żyje w bliskich wspólnotach i została uznana za najszczęśliwszą na świecie.

Koziorożec

Chiang Mai, Thailand

Na twoim horyzoncie pojawia się nowa kariera, partnerstwo, zmiany w życiu zawodowym. Dzięki tym zmianom Twoje nastawienie do życia stanie się bardziej pozytywne. Będziesz chętny do poznania nowego i nawiązania nowych przyjaźni. Zanim rzucisz się w wir nowej pracy udaj się do Chiang Mai w Tajlandii. Jest to miejsce docelowe wielu “cyfrowych” nomadów. Z nimi możesz nawiązać interesujące przyjaźnie.

Wodnik

Chichen Itza

Październik to idealny miesiąc dla Ciebie na podróże. Odkryj na nową swoje duchowe, spirytualne “Ja” .
Pomoże Ci w tym pobyt na półwyspie Jukatan. Pamiętaj, aby odwiedzić Chichen Itza.

Ryby

Moraine lake, Banff national park in the Rocky Mountains, Alberta, Canada

Świat w gwiazdozbiorze Wagi to czas dla Ciebie na poszukiwanie nowych inspiracji w ciszy i spokoju. Twoje następne wakacje powinieneś spędzić w Górach Skalistych w Albercie. Ośnieżone szczyty górskie, jeziora polodowcowe i rześkie powietrze pomogą Ci w okryciu nowej stymulacji i pasji.

Baran

Pełnia księżyca w Twoim znaku to idealny czas, aby odkurzyć własne cele i porzucić wątpliwości co do własnego potencjału. Porzuć złe nawyki a Twoje dobre samopoczucie wróci. Pomoże Ci w tym wycieczka do Placencia w Belize. Tam odnajdziesz przygodę i relaks. Zakochasz się w czystych plażach, turkusowej wodzie, przepysznych owocach morza i tropikalnych lasach deszczowych.

Byk

Podobnie jak Wagi, Twoim znakiem rządzi Wenus, co oznacza, że podzielasz uznanie dla estetyki i wygody stworzenia. Wybierz się na wycieczkę do Little Palm Island na Florida Keys. Tam odpoczniesz od trudów dnia codziennego. Twoje uzależnienie od mediów społecznościowych nie jest dobre. Pobyt tam pomoże Ci odłączyć się od technologii.

Bliźnięta

cape town, South africa.

Kreatywność jest w centrum twojej uwagi. Podobnie jak Ty, Waga jest znakiem powietrznym, co oznacza, że możesz czuć się szczególnie zainspirowany podczas zmian sezonów. Zastanów się, co przeszkadza w Twojej twórczej ekspresji, a pod jakimi warunkami kwitnie. Udaj się do Cape Town w Południowej Afryce. Miasto to tętni kolorowym życiem ulicznym i galeriami sztuki. Pobyt ten napełni Cię pomysłami i pomoże Ci w Twojej karierze twórczej.

Rak

Zastanów się, co Cię koncentruje, a co wytrąca Cię z równowagi. Wizyta w lodowatej Grenlandii zachęci Cię do poruszania się w wolniejszym tempie i zaspokoi Twoje potrzeby bycia wśród natury. Odległa lokalizacja zapewni Ci doskonałą okazję do przemyśleń na temat fundamentów Twojego życia i jaki dalszy tor wybrać.

Lew

Gdy słońce i Mars są w Wadze twoją kreatywność, ciekawość i kontakty społeczne są w centrum twojej uwagi. Podążaj za ciekawością do stymulującego miejsca, takiego jak Valparaíso w Chile. Miejsce to od dawna przyciąga filozofów, poetów i artystów z całego świata. Tam zaspokoisz swoją ciekawość i nawiążesz nowe znajomości.

Panna

Kiedy ostatni raz zastanawiałeś się czy Twoje wartości idą w parze z nawykami? Kiedy ostatni raz zrobiłeś coś dla siebie? Każda ciężka praca wymaga wynagrodzenia. Udaj się do Nowej Zelandii i nasyć swoje oczy i duszę wspaniałymi krajobrazami.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię