Trump o koronawirusie: „To było błogosławieństwo od Boga, że to złapałem (WIDEO)

W środę prezydent opublikował na swoim Twitterze nagranie na którym, mówi, że „błogosławieństwem było to ,że załapał koronawirusa”. Jak twierdzi dzięki temu mógł zostać poddany eksperymentalnej terapii,  która okazała się niezwykle skuteczna.

Prezydent był leczony, jak odkreślono w drodze wyjątku eksperymentalną mieszanką przeciwciał wyprodukowany przez Regeneron Pharmaceuticals Inc. Donald Trump  podkreślił , że dzięki swojej chorobie mógł doświadczyć jak jest ona skuteczna. Przypominał, że zanim wziął ten lek nie czuł się za dobrze, natomiast tuż po jego zażyciu natychmiast poczuł się lepiej.

Donald Trump w swoim materiale wideo podkreślił również, że chce aby wszyscy Amerykanie byli leczeni w taki sam sposób i dostali takie leki jak on.

 

” Chcę aby każdy otrzymał takie samo leczenie jak wasz prezydent ponieważ czuję się wspaniale i perfekcyjnie (…) Myślę, że to było błogosławieństwo od Boga że to złapałem. Złapałem to, usłyszałem o tym leku i chciałem go spróbować (…) Chcę, abyście dostali to, co ja dostałem. Chcę, żeby było to darmowe.”

 

Donald Trump został w tamten piątek przewieziony do wojskowego centrum medycznego Walter Reed pod Waszyngtonem z powodu zakażenia koronawirusem. W nocy z poniedziałku na wtorek wrócił do Białego Domu.

Lekarz Białego Domu Sean Conley poinformował w piątek, że prezydent Donald Trump zakończył kurację na Covid-19 i jutro będzie mógł wznowić aktywność publiczną. W wywiadzie dla telewizji Fox News prezydent zapowiedział na najbliższy weekend wiec wyborczy na Florydzie.

AL

Nancy Pelosi chce powołać komisję, która oceni zdrowie psychiczne prezydenta

 

Zabił 80-latka ponieważ ten zwrócił mu uwagę na brak maseczki

Aresztowano 13 osób. Planowali porwać gubernator Michigan

Policjant oskarżony o śmierć Georga Floyda zwolniony z aresztu


SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię