8 najpiękniejszych kempingów dla kamperów w USA

Strona Travel&Leisure skompilowała listę najpiękniejszych kemingów w USA. Od Nowego Jorku po Key West, te kempingi dla kamperów oferują wspaniałe widoki, udogodnienia i wyposażenie.

Sun RV Resort w Petoskey w stanie Michigan

Urocze małe miasteczko i łatwy dostęp do wody. Sun RV Resort znajduje się nad brzegiem jeziora Michigan i w odległości zaledwie 10 minut od Petoskey. Park oferuje również basen, spa, korty do tenisa, WiFi i telewizję kablową. Resort przyjmuje kampery i przyczepy do 55 stóp długości.

Zion River Resort w Virgin w stanie Utah

Zaledwie kilka minut od południowego wejścia do parku znajduje się Zion River Resort. Czerwone klify, dziwaczne formacje skalne, wodospady i wąwozy to tylko część naturalnej oferty tego resortu. Park Narodowy Bryce Canyon znajduje się zaledwie dwie godziny na północny wschód. Park może pomieścić kampery długości do 7 stóp, a miejsca kempingowe oferują podłączenia – prąd, woda, kanalizacja i telewizja kablowa.

Kemping Schoodic Woods w Winter Harbor w stanie Maine

Ten kemping należy do National Park Service. Pomimo tego, że nie znajduje się w głównej części Parku Narodowego Acadia, jest nadal wart zatrzymania się. Kemping Schoodic Woods to najnowszy kemping w parku, położony 1,5 mil (2,5 km) na południowy wschód od Winter Harbor na półwyspie Schoodic i około 60-70 minut od Bar Harbor i innych obszarów Mount Desert Island.

Czytaj: Alaska – ciekawostki i fakty

Lighthouse Point w Cedar Point w Sandusky w stanie Ohio

Położony nad zatoką park znajduje się zaledwie kilka kroków od wejść do Cedar Point i Cedar Point Shores. Lighthouse Point został uznany przez Reader’s Digest za najlepszy park dla samochodów kempingowych w Ohio. Każde miejsce kempingowe ma podłączenia do wody, kanalizacji, elektryczności i TV kablowej. Miejsca posiadają również stół piknikowy i wspaniały widok na jezioro Erie.

Lake Placid – Whiteface Mountain KOA w Wilmington w stanie Nowy Jork

KOA znajduje się u podnóża Whiteface Mountain i Adirondack Mountain. Okolica oferuje lasy, góry, jeziora i strumyki, a kemping rekreację na światowym poziomie. Na terenie KOA jest sala rekreacyjna, centrum sportowe, basen, minigolf i specjalne weekendy z muzyką i zajęciami. KOA znajduje się w pobliżu miejsca gdzie w latach 1932 i 1980 odbyły się Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Boyd’s Key West Campground w Key West na Florydzie

Nie musisz wynajmować domku na plaży w Key West, aby znaleźć miejsce tuż nad wodą. Na kempingu Boyd’s Key West Campground, znajdującym się pod koniec autostrady 1, możesz zarezerwować miejsce tuż nad oceanem i rozkoszować się wschodami i zachodami słońca. Ten kemping może pomieścić kampery długości do 45 stóp.

Sylvan Lake Campground w Custer State Park w Dakocie Południowej

Jeden z największych parków stanowych w kraju i jeden z najlepszych parków stanowych w Południowej Dakocie. Custer State Park oferuje siedem kempingów na swoim terenie. Sylvan Lake położony na północnym krańcu parku jest najpopularniejszy. Tutaj najdłuższy kemper jaki park może pomieścić nie może być dłuższy niż 27 stóp. Przejażdżką przez malownicze tereny po parkowej drodze Needles Highway, w pół godziny można dostać się do Mount Rushmore. Kemping oferuje pływanie kajakami, canoe oraz łowienie ryb.

Zobacz też: 6 najpopularniejszych rodzajów kamperów

Hilton Head Harbor RV Resort & Marina w Hilton Head Island, Karolina Południowa

Znana miejscowość Hilton Head zaprasza na swoje pola golfowe i plaże nad Atlantykiem. Ten luksusowy ośrodek położony jest na północnym krańcu Hilton Head Island. Oferuje sporty wodne, korty tenisowe, łowienie ryb, restauracje, baseny, saunę i marinę.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię