Dlaczego warto przeprowadzić się do Pensylwanii?

Od Filadelfii po Pittsburgh, miasta Pensylwanii przyciągają każdego roku tysiące turystów i nowych mieszkańców.

Pensylwania oferuje bogactwo ofert pracy, dostęp do natury, historii, kultury i sztuki. A dzięki komunikacji publicznej przemieszczanie się po stanie jest bardzo dogodne.

1. Pensylwania to bogactwo ofert pracy

Nazywana często krainą możliwości. Rynek pracy w Pensylwanii to między innymi 21 firm z listy Fortune 500. Rynek pracy jest zbudowany na solidnych fundamentach dużych korporacji i branż o ugruntowanej pozycji,. Ale jest to również miejsce świetnie prosperujących startupów i małych przedsiębiorstw. Pensylwania stała się również hotspotem technologicznym, a jej ranga w zatrudnianiu w departamentach takich jak produkcja i robotyka stale rośnie. Innowacyjny program o nazwie Ben Franklin Technology Partners pomógł stworzyć ponad 148 000 dodatkowych miejsc pracy i wniósł ponad 25 miliardów dolarów do gospodarki Pensylwanii od jego powstania w 1983 roku.

2. Każdy styl życia zostanie zaspokojony w Pensylwanii

Jeśli chodzi o styl życia i sytuacje życiowe, znajdziesz tutaj każdą opcję. Oszałamiające życie na wsi. ć. Urocze, małe miasteczka. Rozwijające się miasta. Duże metropolie. Wszystkie miejsca oferują wachlarz możliwości i aktywności. Ta różnorodność zapewnia opcje dla każdego przedziału cenowego i osobowości. Stan jest idealnym miejscem dla pracowników zdalnych.

3. Pensylwania jest przystępna cenowo

Pensylwania jest wylęgarnią innowacji, możliwości, a przy tym jest przystępna cenowo. Pittsburgh i Filadelfia oferują znacznie niższe koszty życia niż inne metro na wschodnim wybrzeżu. A w mniejszych miasteczka domy średnio kosztują 184 674 USD, podczas gdy mieszkańcy średnio zarabiają 50 652 USD.

4. Pensylwania jest pełna doskonałych uczelni i uniwersytetów

Jeśli szukasz najlepszych szkół wyższych i uniwersytetów w USA, Pensylwania nie zawiedzie. Jeden na ośmiu mieszkańców Pensylwanii studiuje w Penn State. Ale są też inne prestiżowe szkoły – Carnegie Mellon, University of Pennsylvania, University of Pittsburgh i Temple University.

5. Pensylwania to prawdziwy skarb narodowy

Liberty Bell, Independence Hall, Gettysburg National Military Park, United States Mint to tylko z niektórych skarbów narodowych.

6. Natura Pensylwanii zachwyci każdego

W Pensylwanii można podziwiać kopalnie lodu, parki stanowe, a nawet Wielki Kanion Pine Creek Gorge. Szlaki piesze zapraszają do odkrywania gór i lasów, a tereny wiejskie z farmami zapewniają łatwy dostęp do świeżych i lokalnych produktów i mięsa.

7. Podatki od nieruchomości w Pensylwanii

Podatki od nieruchomości w Pensylwanii mają średnią efektywną stawkę 1,58 procent, która jest oparta na wartości rynkowej.

 

8. Podatki od zarobków w Pensylwanii

Stawka podatku dochodowego w Pensylwanii wynosi 3,07 procent, więc każdy podatnik stanowy płaci ten sam procent swojego dochodu podlegającego opodatkowaniu.

Dlaczego warto przeprowadzić się do Kolorado?

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię