Gorący romans w samolocie! Nagranie podbija sieć

samolot

Na pokładzie samolotu linii easyJet, lecącego z Luton w Wielkiej Brytanii na hiszpańską wyspę Ibiza, miało miejsce nietypowe wydarzenie. Dwoje pasażerów zostało przyłapanych na uprawianiu seksu w toalecie samolotu, a ich gorący romans stał się hitem internetu.

Seks w samolocie to zdarzenie, które budzi wiele emocji i kontrowersji. W tym przypadku para postanowiła wykorzystać samolotowy lot jako okazję do intymnych uniesień, jednak nie zdawali sobie sprawy, że ich zachowanie zostanie ujawnione na oczach innych pasażerów.

Jak podaje portal „Daily Mail”, incydent miał miejsce 8 września tego roku. Nagranie, które obecnie podbija sieć, pokazuje, że pasażerowie nie tylko słyszeli, ale także śmiali się i dopingowali nieświadomego członka personelu pokładowego, by ten otworzył drzwi toalety. Mężczyzna w końcu podjął decyzję i otworzył drzwi, ujawniając baraszkującą parę. Ta jednak nie dawała za wygraną i natychmiast zamknęła się z powrotem w toalecie, by kontynuować swoje działania.

Co ciekawe, niektórzy pasażerowie nie wydawali się oburzeni sytuacją. Wręcz przeciwnie, niektórzy z nich uznali to za zabawne i z zaciekawieniem przyglądali się parze. Na nagraniu słychać było entuzjastyczne okrzyki, co pokazuje, że takie sytuacje mogą budzić skrajne reakcje. Jednak członek personelu pokładowego, który przyłapał parę, wydawał się zdezorientowany i zakłopotany. Nagranie ukazuje, jak przykrywa twarz dłonią, reagując na niecodzienny widok.

Romans w samolocie easyJet

Linia easyJet potwierdziła, że para została zatrzymana przez policję po wylądowaniu na Ibizie.

Warto przypomnieć, że w Wielkiej Brytanii uprawianie seksu w toalecie dostępnej publicznie jest nielegalne zgodnie z ustawą o przestępstwach seksualnych z 2004 roku.

Kobiety, które zmieniły świat na lepszy

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię