Nagroda za uwieczniony „najlepszy pechowy moment” przypadła… Polakowi (VIDEO)

Polak mieszkający na stałe w Japonii ostatnio zaliczył swoje 5 minut. A wszystko za sprawą nagrania jakie udostępnił w sieci. Emil Truszkowski, bo o nim mowa, otrzymał tytuł autora najlepszego pechowego momentu ” Best Unlucky Moment”.

Tytuł ten przypadł Polakowi dzięki głosowaniu użytkowników Twitch’a. Nagranie, które udostępnił Emil uwieczniło moment w którym Polakowi ptak kradnie kanapkę.

Emil Truszkowski nie omieszkał pochwalić się nie lada osiągnięciem za pomocą Twittera. „Zostałem memem w 2022. Najlepszy rok życia!” – tak napisał na swoim koncie twitterowym Emil Truszkowski.

Wideo, które udostępnił Truszkowski ukazuje go siedzącego sobie spokojnie nad wodą. Wideo zostało docenione przez społeczność internetową, streamer o pseudonimie Xfinity zorganizował specjalną internetową galę NymN’s New Year Show.

Wyniki głosowania nie mogły być inne, na podstawie wszystkich prawidłowo zebranych głosów rozdano nagrody wśród wszystkich nadesłanych wideo.

Wszystkie nadesłane materiały podzielono według różnych kategorii, znalazła się wśród nich również kategoria „Best unlucky moment”, czyli nagroda za uwieczniony „najlepszy pechowy moment”.

 

Zwycięzcą w tej kategorii okazał się Polak mieszkający na stałe w Japonii- Emil Truszkowski. W nadesłanym przez Polaka filmiku siedzi on mas wodą i nie byłoby w tym nic zabawnego gdyby nie przelatujący ptak, owy ptak podlatuje na tyle blisko Emila, że z łatwością kradnie i zabiera mi kanapkę, całość nagrania została okraszona dosadnym komentarzem.

Emil Truszkowski od lat mieszka w Japonii i ma to szczęście, że wraz z żoną prowadzi kanał w internecie Aiko i Emil, dzięki temu mógł nagrać ten ciekawy moment za który otrzymał to nietuzinkowe wyróżnienie. Para od dawna streamuje na kanale wybrane momenty ze swojego codziennego życia i przybliża kulturę i zwyczaje panujące w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Popeye był… Polakiem!

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię