Najbogatszy noworodek świata?

Fot. Instagram donbarrie1

Szafa pełna markowych metek i jacht zacumowany w Miami. Nie, to nie jest majątek bogatego biznesmena w średnim wieku, ale zaledwie miesięcznego norowodka – syna pary bogatych gejów.

Barrie Drewitt-Barlow (lat 52) i jego narzeczony Scott Hutchinson (27 lat) przywitali Romeo Tarquina 12 sierpnia tego roku. Chłopca urodziła surogatka.

„Właśnie wydaliśmy 2,8 miliona dolarów na jacht dla Romeo i nazwaliśmy go jego imieniem” – powiedział Drewitt-Barlow dla The Sun. „

„Chcemy zapewnić mu taki sam start w życiu jak innym dzieciom, dlatego stworzyliśmy dla niego fundusz powierniczy. Tony [ex partner] podarował mu 1,15 miliona dolarów” – kontynuował.

 

Starsza siostra Romeo, obecnie dwuletnia Valentina w żaden sposób nie jest zazdrosna o swojego młodszego brata. Nic dziwnego. Jak relacjonuje jeden z jej ojców, dziewczynka:

„Ma osobistego kucharza, cały pokój zabaw pełen najnowszych gadżetów i zabawek, pełnoetatową nianię mieszkającą w domu i zespół pracowników domowych, którzy dbają o wszystkie jej potrzeby, w tym pełnoetatową stylistkę fryzur, która układa jej włosy”, wymienił dumny Drewitt.

Drewitt-Barlow, który pojawił się w „Below Deck”, i jego były mąż, 56-letni Tony Drewitt-Barlow, mają łączną fortunę w wysokości 204 milionów dolarów, którą dzielą się nawet po rozstaniu.

Ojciec siedmiorga dzieci rozstał się ze swoim byłym w 2019 roku i zaczął spotykać się ze swoim obecnym narzeczonym – który z kolei wcześniej umawiał się z jego córką.

 

Ekscentryczna para mieszka wraz z byłym mężem Drewitta w wartej 6,9 miliona dolarów rezydencji na Florydzie z 10 sypialniami.

MT

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię