Najlepsze wyszukiwarki tanich lotów

Sezon podróżniczy w pełni. Ze względu na ogromny popyt, podróże mogą okazać się bardzo drogie również z uwagi na ceny biletów lotniczych. Nie trzeba nikogo przekonywać, że aby zaoszczędzić jak najwięcej, warto planować wyjazd z wyprzedzeniem.

W znalezieniu dobrej oferty pomóc nam może dobra znajomość stron podróżniczych i wyszukiwarek lotów. Oto kilka z nich:

Kayak

Kayak to strona, która umożliwia wyszukiwanie rezerwacji lotów, zakwaterowania, wynajmu samochodów i pakietów turystycznych. Na ich stronie internetowej znajdują się również poradniki pomocne w zaplanowaniu podróży do wielu miejsc na świecie.

 

Priceline

Priceline to witryna, która oferuje tysiące ofert lotów każdego dnia, w tym do 40% zniżki na oferty ekspresowe. Możesz także skorzystać z ich aplikacji (dostępnej w App Store i Google Play), aby łatwo zarezerwować następną podróż. Priceline pozwala również zapisać się na ekskluzywne kupony, oferty specjalne i promocje dostępne tylko za pośrednictwem poczty e-mailowej.

Agoda

Agoda, którego właścicielem jest Booking Holdings Inc., umożliwia wyszukiwanie i porównywanie setek lotów jednocześnie, a także skorzystanie z tzw. „spontanicznych oszczędności”, które jak twierdzą są tylko dostępne na ich stronie. Agoda również oferuje super ceny „na ponad 2 000 000 noclegów na całym świecie”.

 

Travelocity

Jeśli jesteś członkiem Travelocity możesz otrzymać dodatkowe zniżki na hotele (member discounts), nawet o 50% wyższe niż osoby korzystające ze strony bez członkowstwa. Strona również oferuje tzw. 24 hour sale, które są aktualizowane każdego dnia o godzinie 2 PM . Na stronie jest także dział inspiracji, w którym znajdziemy pomysły na wyjazdy do miejsc z jednym z najwyższych obniżek w danym okresie.

Hotwire

„Jeśli twój harmonogram jest elastyczny i chcesz bardzo taniego biletu lotniczego zarezerwuj z nami” – mówi ich slogan. Hotwire oferuje zniżki do 40% na przeloty krajowe i zagraniczne. Witryna ta również oferuje Hot Rate Flight – najniższe ceny dostępne, ale jest jedno zastrzeżenie – dopiero po dokonaniu rezerwacji poznasz szczegóły którymi liniami lotniczymi polecisz i o której godzinie będzie twój lot. Nie będziesz mógł wybrać linii lotniczej ani dokładnego czasu lotu, ale otrzymasz niewiarygodną cenę.

Seat Guru

Seat Guru zawęża listę, nie tylko umożliwiając przeszukiwanie regularnych lotów, ale także dając szansę sprawdzenia określonych miejsc. Na tej stronie możesz sprawdzić co ma do zaoferowania 1 275 samolotów. Jaka jest konfiguracja każdego z samolotów, mapa miejsc, WIFI, bliskość do toalety, miejsce na nogi, etc. Seat Guru oferuje również informacje o lotniskach, liniach lotniczych oraz blog na temat ciekawostek lotniczych.

Orbitz

Oferuje zniżki na hotele nawet do 50% taniej niż inne witryny. Najlepsze ceny uzyskasz zapisując sie na Orbitz rewards.

 

CheapOair

CheapOair oferuje „dopasowania ceny” (price match) na loty z ponad 600 linii lotniczych. Witryna ta oferuje także obniżki dostępne tylko przez telefon – “phone-only deals” jeśli zadzwonisz na numer telefonu 1-855-437-2161.

Skyscanner

Oferuje wyszukiwanie ofert na mapie. Po wpisaniu miejsca wylotu, Skyscanner na mapie zaznacza najtańsze loty po całym kraju lub świecie na dany miesiąc. Witryna ta oferuje zniżki na „weekendowe wypady” oraz do najpopularniejszych miast w USA.

Vayama

Vayama pozwala porównać ponad 800 linii lotniczych, które latają do ponad 9 000 miejsc na całym świecie. Witryna ta także oferuje wiele ciekawostek i wskazówek podróżniczych.

Momondo

Momondo, rekomendowane przez Forbesa, The Daily Telegraph, Time i AOL, jest również zwycięzcą „Najlepszej Strony Wyszukiwania Biletów Lotniczych”. Porównując ceny lotów w czasie rzeczywistym oraz hoteli i wypożyczalni samochodów. Strona twierdzi, że oferuje „najtańsze, najszybsze i najlepsze oferty podróży”.

Posłuchaj naszych Podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię