Ten gadżet sprawi, że podróżowanie będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej

Apple AirTags, produkt firmy Apple, jest przeznaczony dla osób, które często podróżują lub mają skłonność do gubienia swoich rzeczy.

Te małe, okrągłe urządzenia, które można umieścić na kluczach, bagażu, portfelu lub dowolnym innym przedmiocie, są połączone z Twoim urządzeniem Apple poprzez Bluetooth, dzięki czemu możesz śledzić ich położenie za pomocą aplikacji „Znajdź”.

 

Korzystanie z Apple AirTags jest bardzo proste. Wystarczy umieścić je na dowolnym przedmiocie, który chcesz śledzić, a następnie połączyć je z Twoim urządzeniem Apple. Gdy urządzenie jest w zasięgu Bluetooth, możesz łatwo zlokalizować swoje rzeczy na mapie w aplikacji „Znajdź”.

Jednym z największych atutów Apple AirTags jest ich dokładność lokalizacji. Dzięki technologii Ultra Wideband (UWB) możesz zobaczyć nie tylko przybliżone położenie swoich rzeczy, ale także dokładne miejsce ich znajdowania. Co więcej, jeśli Twoje AirTagi zostaną oddalone od Twojego urządzenia Apple, będziesz miał dostęp do sieci „Znajdź”, która pozwoli Ci zlokalizować swoje rzeczy dzięki pomocy innych urządzeń Apple, które znajdują się w pobliżu Twojego AirTaga.

Apple AirTags oferują również funkcję powiadamiania o zagubionych przedmiotach. Jeśli przypadkowo zostawiłeś swoje rzeczy w restauracji, w samolocie lub w innym miejscu, na którym przebywałeś, a następnie wyszedłeś, otrzymasz powiadomienie na swoim urządzeniu Apple, gdy Twoje AirTagi zostaną wykryte przez sieć „Znajdź”. Dzięki temu możesz szybko powrócić i odzyskać swoje rzeczy.

Apple AirTags to świetne rozwiązanie dla osób, które często podróżują lub mają skłonność do zgubienia swoich rzeczy. Są łatwe w użyciu, oferują dokładną lokalizację i funkcję powiadamiania o zagubionych przedmiotach. Jeśli często podróżujesz lub masz skłonność do zgubienia swoich rzeczy, warto rozważyć zakup Apple AirTags.

Te aplikacje pomogą Ci zadbać o bezpieczeństwo osobiste w podróży

Posłuchaj podcastów:

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię