Mieszkasz w Illinois? Sprawdź czy twoje miasto sprzedaje marihuanę

Od 1 stycznia 2020 r. Dorośli w wieku 21 lat i starsi będą mogli kupić w stanie Illinois do 30 gramów lub około 1 uncji kwiatu marihuany, artykułów spożywczych o łącznej zawartości nie większej niż 500 mg THC i 5 gramów koncentratów konopii. Przyjezdni będą mogli kupić o połowę mniej tych ilości.

Stan pozostawił władzom lokalnych miasteczek na decyzję, czy w ich okręgu pojawią się miejsca sprzedaży marihuany. Chcecie sprawdzić czy marihuana jest dostępna w mieście w którym mieszkacie? Oto lista:

CHICAGO

Sprzedaż marihuany będzie dozwolona w większej części Chicago, ale burmistrz Lori Lightfoot wprowadziła rozporządzenie w sprawie podziału miasta na strefy. Strefa wykluczenia znajduje się w centralnej dzielnicy biznesowej miasta, która obejmuje Loop i Magnificent Mile. Reszta miasta jest podzielona na siedem stref z 13 lokalizacjami detalicznej sprzedaży marihuany.

PÓŁNOCNE PRZEDMIEŚCIA CHICAGO

ALGONQUIN

Algonquin nie udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku. Decyzja zostala podjęta w grudniu 2019 roku

ANTIOCH

Antioch zezwala na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku. Burmistrz miasta oddał decydujący głos na posiedzeniu rady miasta 20 grudnia.

Arlington Heights

Arlington Heights nie udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany.
Zarząd miasteczka zgłosował 5-3 w dniu 4 listopada, w wyniku czego zakazał firmom handlu marihuaną

BARRINGTON HILLS

Barrington Hills nie udzieliło zezwolenia na sprzedaż konopi w 2020 roku. Decyzja o zakazie handlu została podjęta pod koniec października.

BUFFALO GROVE

Buffalo Grove zezwoliło na sprzedaż rekreacyjną marihuany. Jak donosi Daily Herald, pomimo dużej frekwencji ze strony mieszkańców sprzeciwiających się sprzedaży rekreacyjnej konopi, zarząd wioski zatwierdził przepisy dotyczące zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z rozporządzeniem w Buffalo Grove będą mogły działać tylko dwa miejsca do sprzedaży marihuany.

CARPENTERSVILLE

Carpentersville zezwoliło na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku. Wioska zdecydowała się również na wprowadzenie 2% podatku od przychodów ze sprzedaży brutto. Maksymalny dozwolony podatek wynosi 3%.

CRYSTAL LAKE

Crystal Lake zezwoliło na sprzedaż marihuany. Rada miasta głosowała również za dodaniem 3% podatku od sprzedaży marihuany w Crystal Lake.

DEERFIELD

Deerfield będzie prowadzić sprzedaż rekreacyjnej marihuany. Wioska zdecydowała się również na wprowadzenie 3% podatku od sprzedaży konopi indyjskich.

ELK GROVE VILLAGE

Wioska postanowiła wstrzymać się od sporządzania jakichkolwiek rozporządzeń dotyczących zagospodarowania przestrzennego dotyczących rekreacyjnej marihuany, dopóki nie pojawi się firma, która chciałby otworzyć miejsce legalnej dystrybucji. W Elk Grove Village znajduje się centrum uprawy marihuany.

EVANSTON

Evanston zezwoliło na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku. Miasto przyjęło również 3% podatek lokalny od sprzedaży marihuany i planuje wykorzystać te dochody na inwestycje w społeczności Afroamerykanów i wyrównanie nierówności rasowych.

FOX LAKE

Fox Lake udzieliło zezwolenia na sprzedaż marihuany w roku 2020. Zarząd wioski jednogłośnie zatwierdził rozporządzenie w sprawie podziału na strefy. Urzędnicy podali, że będą dostępne dwie licencje dla każdej z sześciu stref.

GENUA

Genua udzieliła zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku. Wioska zdecydowała się 3 grudnia i nałoży 3% podatku od przychodów ze sprzedaży brutto.

GLENVIEW

Glenview nie udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany ani prowadzenie działalności gospodarczej związanej z tym biznesem w 2020 r.

GOLF

Golf nie udzielił zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

GRAYSLAKE

Grayslake nie udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

GURNEE

Gurnee nie zezwala na używanie konopi przez osoby dorosłe. Wioska podjęla uchwałę dotyczącą zakazu sprzedaży 18 listopada 2019 roku

HIGHLAND PARK

Highland Park nie udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

HIGHWOOD

Highwood udzeliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku. Wioska nałożyła podatek lokalny w wysokości 3% od sprzedaży.

HOFFMAN ESTATES

Hoffman Estates pozwoli na sprzedaż rekreacyjnych konopi w 2020 roku. 18 grudnia wioska zatwierdziła rozporządzenie o dopuszczeniu sprzedaży. Nałożony zostanie również podatek w wysokości 3% od przychodów ze sprzedaży brutto.

LAKE FOREST

Lake Forest nie wydał zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany.

LAKE ZURICH

Lake Zurich nie wydał zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany.

LIBERTYVILLE

Libertyville nie zezwala na sprzedaż rekreacyjnej marihuany. Zarząd wioski Libertyville jednogłośnie głosował za zakazem sprzedaży marihuany rekreacyjnej w mieście podczas spotkania 22 października.

LINCOLNSHIRE

Lincolnshire nie zezwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

LONG GROVE

Long Grove nie zezwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

MARENGO

Marengo udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku. Rada Miasta wprowadziła jednocześnie specjalne ograniczenia dotyczące stref, w których te firmy i centra uprawy, mogą otwierać i prowadzić działalność. Miasto zatwierdziło również 3% lokalny podatek od sprzedaży od sprzedawców marihuany.

McHENRY

McHenry udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.
Rada miasta zatwierdziła zarządzenia dotyczące zagospodarowania przestrzennego, aby umożliwić otwarcie firm marihuany. Miasto powiedziało, że pozwoli na maksymalnie dwie przychodnie w granicach miasta. Są one przypisane do określonych obszarów. Konsumpcja na miejscu nie będzie dozwolona i będą musiały być one umiejscowione w odległości 1000 stóp od szkół i 1500 stóp od innych miejsc dystrybucji.

MORTON GROVE

Morton Grove wprowadził moratorium do czerwca, aby dać im więcej czasu na podjęcie decyzji, czy zezwolić na sprzedaż. Wszystkie potencjalne firmy zajmujące się rekreacyjną marihuaną zostaną zawieszone do czasu podjęcia decyzji, co może nastąpić dopiero w czerwcu 2020 r.

MOUNT PROSPECT

Mount Prospect nie udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany.

MUNDELEIN

Mundelein udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku. Firmy zajmujące się marihuaną nie będą mogły znajdować się w odległości 1500 stóp od istniejących aptek, 1000 stóp szkół, 1000 stóp placówek opieki dziennej i 500 stóp od parków.

NILES

Niles udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku. Wioska nałoży dodatkowy podatek lokalny w wysokości 3% od sprzedaży.

NORTHBROOK

Northbrook udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

PALATINE

Palatine udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku. Rada gminy zagłosowała również za zastosowaniem 3% lokalnego podatku od sprzedaży rekreacyjnej marihuany i potwierdziła, że ​​1% podatku od żywności i napojów będzie obowiązywał w przypadku marihuany.

PARK RIDGE

Park Ridge nie udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany.

PROSPECT HEIGHTS

Prospect Heights zezwoliło na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

ROLLING MEADOWS

Rolling Meadows udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.
Rada miasta jednogłośnie zatwierdziła rozporządzenie zezwalające na sprzedaż rekreacyjną, a także radni jednogłośnie zgodzili się zezwolić tylko na jedną rekreacyjną aptekę marihuany w mieście: istniejącą aptekę marihuany, Nature’s Care. Przychodnia lekarska złożyła wniosek o jedną z licencji tego samego miejsca w mieście.

ROSELLE

Roselle nie zdecydowała jeszcze, czy zdecyduje się na sprzedaż rekreacyjnej marihuany, czy nie. Zarząd wioski podjął dyskusję o planach zagospodarowania przestrzennego, ale nie podjęto ostatecznych decyzji i od 1 stycznia nie przyjęto żadnych zarządzeń dotyczących wyboru lub rezygnacji.

ROSEMONT

Rosemont nie podjął decyzji, czy zezwolić na sprzedaż konopi indyjskich. Zamiast korzystać z zarządzenia strefowego w celu włączenia lub rezygnacji z marihuany, wioska przeprowadzi w marcu 2020 r. referendum w sprawie głosowania.

ROUND LAKE BEACH

Round Lake Beach udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku. Zarząd wioski zatwierdził rozporządzenie w sprawie podziału na strefy zezwalającej na sprzedaż pod koniec grudnia. Sklepy z marihuaną muszą znajdować się co najmniej 250 stóp od szkół i innych określonych nieruchomości, a właściciele muszą uzyskać specjalne pozwolenie na użytkowanie.

ROUND LAKE PARK

Round Lake Park udzielił zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

SCHAUMBURG

Schaumburg udzielił zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku. Wioska dostosuje również dodatkowy 3% podatek od sprzedaży rekreacyjnej i będzie wymagała zarejestrowania detalicznych firm zajmujących się konopiami indyjskimi w wiosce. Rozporządzenie w sprawie podziału na strefy ogranicza również liczbę aptek w Schaumburgu do pięciu i muszą znajdować się co najmniej 1000 stóp od szkoły lub ośrodka opieki dziennej.

SKOKIE

Skokie udzieliła pozwolenie na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

STREAMWOOD

Streamwood udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

VERNON HILLS

Vernon Hills nie udzieliło pozwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

WAUCONDA

Wauconda udzieliła zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku. Pod koniec 2019 r. Urzędnicy dopracowali i sfinalizowali zasady podziału na strefy dla firm konopnych. Zatwierdzili także dodanie 3% lokalnego podatku od sprzedaży marihuany.

WAUKEGAN

Waukegan udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany.

WHEELING

Wheeling udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

WILMETTE

Wilmette nie udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

WINNETKA

Winnetka nie udzieliła zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

WINTHROP HARBOUR

Winthrop Harbour zezwoliło na sprzedaż rekreacyjnej marihuany. Będzie również nałożony 3% podatek od sprzedaży.

WOODSTOCK

Woodstock pozwoli na sprzedaż rekreacyjnych konopi w 2020 roku.Miasto zatwierdziło 3% podatek od sprzedaży marihuany.

ZION

Zion pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

ZACHODNIE PRZEDMIEŚCIA:

ADDISON

Addison pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku. Rozporządzenie w sprawie sprzedaży zostało przyjęte na grudniowym posiedzeniu zarządu wioski.

AURORA

Aurora udzieliła zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku. Rada miasta poinformowała, że ​​wpływy z podatków od sprzedaży marihuany zostaną wykorzystane na inicjatywy związane między innym z bezpieczeństwem publicznym.

BARTLETT

Bartlett udziliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjną konopii

BATAVIA

Batavia nie zdecydowała jeszcze, czy zezwolić firmom na konopie indyjskie w ich mieście. Zarząd miasteczka podejmie dyskusję na ten temat w styczniu 2020 r.

BENSENVILLE

Bensenville nie udzieliła zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany od 2020 r. Wioska miała formalnie zakazać sprzedaży w czasie głosowania 19 grudnia 2019 roku, ale postanowiła przeprowadzic referendum w sprawie głosowania.

BERKELEY

Berkeley nie zezwala na rekreacyjną działalność związaną z marihuaną.

BERWYN

Berwyn udzielilo pozwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku. Miasto zatwierdziło również nałożenie 3% podatku od przychodów ze sprzedaży brutto od firm zajmujących się marihuaną.

BLOOMINGDALE

Bloomingdale nie udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

BROOKFIELD

Brookfield udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnych konopi w 2020 roku. Miasto zatwierdziło jednocześnie 3% podatek od sprzedaży

BURR RIDGE

Burr Ridge nie udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnych konopi w 2020 roku.

CAROL STREAM

Carol Stream będzie sprzedawać rekreacyjną marihuanę w 2020 roku.

CLARENDON HILLS

Clarendon Hills nie udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w roku 2020

DOWNERS GROVE

Downers Grove nie udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w wiosce.

WEST DUNDEE

West Dundee udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

ELBURN

Elburn pudzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany we wsi. Elburn nie opublikował harmonogramu, kiedy otworzy się pierwszy biznes detaliczny marihuany.

ELGIN

Elgin udzieliło zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany od 2020 roku. Miasto ma także przyjąć 3% dodatkowy podatek lokalny od sprzedaży.

ELMHURST

Elmhurst nie udzielio zezwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

FOREST PARK

Forest Park udzielił pozwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

GENEWA

Genewa udzieliła pozwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

GLEN ELLYN

Glen Ellyn nie zezwala na sprzedaż rekreacyjnej marihuany.

WYSOKOŚCI GLENDALE

Glendale Heights nie zezwala na sprzedaż konopi indyjskich.

HINSDALE

Hinsdale nie zezwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany.

HUNTLEY

Misteczko Huntley nie podjęło jeszcze decyzji o zezwoleniu na konopie indyjskie i zbada ich opcje po styczniu 2020

INDIAN HEAD PARK

Indian Head Park nie zezwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

LA GRANGE

La Grange nie udzieliło pozwolenia na sprzedaż rekreacyjnej marihuany.

LA GRANGE PARK

La Grange Park nie pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

LISLE

Lisle nie zezwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

LOMBARD

Lombard udzielił zezwolenia na korzystanie z rekreacyjnych aptek marihuany w miasteczku.

NAPERVILLE

Rekreacyjna sprzedaż marihuany nie będzie dozwolona w Naperville po głosowaniu przez Radę Miasta. Jednak urzędnicy miejscy zgodzili się na ewentualne przesłanie tej kwestii wyborcom na drodze referendum w marcu 2020 r., co może unieważnić tę decyzję.

AURORA PÓŁNOCNA

North Aurora pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany od 2020 roku.

OAK BROOK

Oak Brook nie zezwoli na sprzedaż rekreacyjnych konopi w 2020 roku.

OAK PARK

Oak Park pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w miasteczku.

OSWEGO

Oswego pozwoli na sprzedaż rekreacyjnych konopi w 2020 roku. Zarząd wioski zatwierdził zarządzenie zagospodarowania przestrzennego, aby wyrazić zgodę na sprzedaż w przyszłym roku. Zdecydowali się również na wprowadzenie 3% podatku od przychodów ze sprzedaży brutto we wsi.

RIVER FOREST

River Forest pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

RIVERSIDE

Riverside pozwoli na sprzedaż rekreacyjną marihuany po legalizacji marihuany w Illinois.

SOUTH ELGIN

South Elgin pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

ST. CHARLES

St. Charles pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

VILLA PARK

Villa Park pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku. Wioska zdecydowała się również wprowadzić 3% lokalny podatek od sprzedaży od przychodów brutto ze sprzedaży konopi indyjskich przez osoby dorosłe.

WARRENVILLE

Warrenville pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

WEST CHICAGO

West Chicago nie zezwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

WINFIELD

Winfield pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku. Zostanie wprowadzony 3% podatek.

YORKVILLE

Yorkville pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany od 2020 roku. Wioska nałoży dodatkowy podatek lokalny w wysokości 3% od sprzedaży.

POLUDNIOWE PRZEDMIEŚCIA

BOLINGBROOK

Bolingbrook nie zezwala na sprzedaż rekreacyjnej marihuany.

BRADLEY

Bradley pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

BRIDGEVIEW

Wygląda na to, że Bridgeview pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w ich wiosce. We wrześniu zarząd wsi jednogłośnie zatwierdził wprowadzenie 3,5% lokalnego podatku od sprzedaży rekreacyjnej marihuany. W tym czasie nikt jeszcze nie wystąpił z propozycją biznesu konopi indyjskich.

BURBANK

Burbank pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w roku 2020

CHANNAHON

Channahon wciąż decyduje, czy zezwolić na sprzedaż rekreacyjnej marihuany.

DARIEN

Darien zezwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany na rok 2020.

DOLTON

Dolton pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany od 2020 roku. Wioska zatwierdziła rozporządzenie w sprawie podziału na strefy, aby zezwolić i regulować firmy zajmujące się konopiami na spotkaniu zarządu wioski 3 grudnia.

EVERGREEN PARK

Everygreen Park nie zezwala na sprzedaż rekreacyjnej marihuany. Zarząd wioski jednomyślnie głosował jednogłośnie w listopadzie, aby zrezygnować z zezwolenia firmom konopnym w 2020 r. Zarząd zastrzegł sobie prawo do ponownego głosowania w sprawie wyboru w przyszłym roku.

FRANKFORT

Frankfort nie zezwoli na sprzedaż rekreacyjnych konopi w 2020 roku.

GLENWOOD

Glenwood nie podjął jeszcze decyzji w sprawie firm konopnych i w marcu przeprowadzi referendum w sprawie głosowania które wprowadziłoby moratorium na firmy zajmujące się konopiami indyjskimi do 30 czerwca 2020 r.

HOMEWOOD

Homewood pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany, gdy konopie będą legalne w Illinois.

JOLIET

Jolliet pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

LOCKPORT

Lockport nie zezwala na sprzedaż rekreacyjnej marihuany.

MANHATTAN

Village of Manhattan pozwoli na sprzedaż konopi w 2020 roku.

MINOOKA

Minooka nie zezwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

MOKENA

Mokena nie zezwolił na sprzedaż rekreacyjnej marihuany.

MORRIS

Miasteczko Morris pozwoliło na sprzedaż rekreacyjnej marihuany. Rada miasta zatwierdziła rozporządzenie w sprawie podziału na strefy, aby umożliwić firmom marihuany dla dorosłych otwieranie i prowadzenie działalności w mieście. Przyjęto dodatkowe 3% sprzedaży lokalnej na sprzedaż konopi indyjskich.

OAK LAWN

Oak Lawn nie zezwoliło na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

ORLAND PARK

Orland Park nie zezwala na sprzedaż rekreacyjnej marihuany.

PARK FOREST

Park Forest pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

PALOS HILLS

Wydaje się, że Palos Hills jest skłonny do sprzedaży rekreacyjnej marihuany w swoim mieście. W listopadzie burmistrz oddał decydujący głos na posiedzeniu rady miasta, wprowadzając 3% podatek lokalny od sprzedaży rekreacyjnej marihuany w mieście. Wydawało się jednak, że miasto wciąż zastanawia się, czy zaproponować zarządzenia dotyczące zagospodarowania przestrzennego, które pozwolą na prowadzenie rekreacyjnych aptek konopnych. JAk na razie nie ma chętnych do prowadzenia biznesu konopnego.

PALOS PARK

Palos Park nie pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

PLAINFIELD

Plainfield nie zezwala na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w ich wiosce.

RICHTON PARK

Richton Park pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany od 2020 roku.

ROMEOVILLE

Romeoville pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany od 2020 roku.

SENECA

Seneca pozwoli mieszkańcom zdecydować, czy zezwolić na sprzedaż rekreacyjnej marihuany poprzez głosowanie w marcu 2020 r.

TINLEY PARK

Tinley Park zdecydował się opóźnić decyzję o dopuszczeniu sprzedaży marihuany rekreacyjnej do 1 listopada 2020 r.

WORTH

Worth pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku. Wioska zdecydowała się również na dodanie 3% podatku od sprzedaży konopi.

KANTON

Kanton umożliwi sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

CHAMPAIGN

Champaign pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

EFFINGHAM

Oczekuje się, że Effingham pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku. Zarząd powiatu nie wydał jeszcze rozporządzeń dotyczących zagospodarowania przestrzennego ani innych przepisów, które zezwalają na sprzedaż rekreacyjną lub zakazują jej.

GRANDVIEW

Grandview pozwoli na sprzedaż rekreacyjnych konopi w 2020 roku.

LEXINGTON

Lexington pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku. Miasto zdecydowało się również na wprowadzenie 3% lokalnego podatku od sprzedaży od przychodów brutto ze sprzedaży konopi indyjskich.

NASHVILLE

Nashville, Illinois, nie zezwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

RED BUD

Red Bud nie zezwoli na sprzedaż rekreacyjnych konopi w 2020 r., Ale burmistrz powiedział, że jeśli znajdą dowody przemawiające za otwarciem firm konopnych, ponownie rozważą ten status.

ROCKFORD

Rockford pozwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

Miasto zatwierdziło zarządzenie zagospodarowania przestrzennego, aby umożliwić sprzedaż w większości obszarów handlowych, a także w większości przemysłowych, z pewnymi ograniczeniami. Dwa przychodnie do marihuany w Rockford otrzymały 1 stycznia licencje na tę samą witrynę dotyczącą sprzedaży dla dorosłych.

Hrabstwo WASHINGTON

Hrabstwo Washington nie zezwoli na sprzedaż rekreacyjnej marihuany w 2020 roku.

Czy Twoje miasto, miejscowość lub wieś podjęło decyzję o sprzedaży rekreacyjnej marihuany, a nie umieściliśmy jej na tej liście? Napisz do nas na adres: redakcja@amerykapopolsku.com – uzupełnymy listę.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię