Strzelec – Horoskop na 2022

Strzelec

Początek roku będzie wyglądał jak moment, w którym spełniają się wszystkie swoje pragnienia z rzędu, zwłaszcza jeśli chodzi o pracę i pieniądze, ponieważ społeczna Wenus będzie wsteczna w twojej strefie pieniężnej do 29 stycznia, a komunikator Merkury będzie również poruszał się wstecz przez twoją strefę komunikacyjną od 14 stycznia do 3 lutego. Ten okres został stworzony w celu odświeżenia starych pomysłów, zrewidowania swojego podejścia do zarabiania, a także ponownego przemyślenia, w jaki sposób możesz najlepiej wykorzystać swoje umiejętności, aby zdobyć uznanie, do którego dążyłeś.

Na szczęście, w przeciwieństwie do ostatnich dwóch lat, sezony zaćmienia w 2022 roku (około 30 kwietnia – 15 maja i 25 października – 8 listopada) nie uderzą cię tak bezpośrednio, ale rozświetlą twoje strefy odnowy biologicznej i duchowości, prosząc cię o dbanie o swoje zdrowie – fizycznie i psychicznie – nawet ponad innymi zajęciami, o których byłeś przekonany, że są warte poświęcenia. Pamiętanie, jak stałeś w obronie swoich potrzeb w zeszłym roku, może pomóc ci w walce o swoje dobre samopoczucie w tym roku. Podczas gdy szczęśliwy Jowisz, twój władca, porusza się w twojej strefie domowej przez większą część roku – szczególnie od 28 grudnia 2021 r. do 10 maja i ponownie od 28 października do 20 grudnia – będziesz miał jeszcze więcej okazji do zbudowania gniazda, które służy jako ciepłe, przytulne, wzmacniające bezpieczeństwo sanktuarium.

 

Priorytetowe traktowanie czasu z bliskimi przychodzi również bardziej organicznie. A kiedy gigantyczna, ekspansywna planeta spędzi od 10 maja do 28 października w twoim sektorze romansów, dostaniesz zapowiedź tego, co może przynieść rok 2023, czyli więcej zabawy, kreatywności, spontaniczności i flirtu z twoim partnerem lub kimś nowym – na zupełnie nowym, satysfakcjonującym, pełnym chemii poziomie.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię