Najwięksi wizjonerzy ostrzegają! Rok 2023

Francuski aptekarz i astrolog, Nostradamus, oraz bułgarska proroczka, Baba Wanga, mieli dużo do „powiedzenia” na temat 2023 roku, niestety nic pozytywnego.

Oto co przepowiedzieli na nadchodzący rok:

5 przepowiedni Nostradamusa

1. Wielka wojna

W księdze przepowiedni Nostradamusa z 1555 roku wyróżnia się jedna linijka: „Siedem miesięcy wielkiej wojny, ludzie giną przez zło.”

Wielu uważa, że ta przepowiednia może odnosić się do przedłużającego się konfliktu między Ukrainą a Rosją oraz narastającego konfliktu między USA a Rosją. Po siedmiu miesiącach wojny nastanie 27 lat wojny między Rosją a USA.

„Antychryst bardzo szybko unicestwia trzy,

Dwadzieścia siedem lat wojna będzie trwała.

Niewierzący są martwi, w niewoli, wygnani.

Krew, ludzkie ciała, woda i czerwony grad pokrywają ziemię”.

2. Niebiański ogień

Czeka nas gigantyczny pożar sugerujący nadejście końca świata. Sąd ostateczny, z popiołów którego wyłoni się nowy porządek świata.

3. Lądowanie na Marsie

Ludzkość będzie kontynuować podbój kosmosu. Nostradamus mówi o świetle na Marsie. Może to oznaczać, że dokonamy wielkiego odkrycia na Marsie w następnym roku.

4. Katastrofa gospodarcza

„Tak wysoko podniesie się buszel pszenicy, że człowiek będzie jadł swoich bliźnich”, napisał astrolog. Jeśli przepowiednia się spełni, czeka nas jeszcze trudniejszy gospodarczo rok niż 2022.

5. Rosnący poziom niepokojów społecznych

„Wcześniej i później zobaczysz wielkie zmiany, straszne horrory i zemsty”. Ta prognoza sugeruje, że może dojść do buntu przeciwko rządzącym i bogatym – „twarz namaszczona mlekiem i miodem leży na ziemi”, gdyż społeczeństwo ma coraz mniej i walczą z upadającą gospodarką.

5 przepowiedni Baba Wangi:

1. Wojna nuklearna

Wybuch III wojny światowej jest możliwa według Wangi. Tym razem wojna będzie miała nuklearny. Spowoduje, że w 2025 roku Europa pozostanie w większości niezamieszkana.

2. Burza słoneczna

Nastąpić burza słoneczna lub słoneczne tsunami, co poważnie uszkodzi tarczę magnetyczną planety. Może być tak duża jak wybuch miliardów bomb atomowych.

3. Broń biologiczna

„Duży kraj” przeprowadzi badania nad bronią biologiczną na ludziach. Wanga dodaje, że setki tysięcy ludzi umrze.

4. Wybuch elektrowni jądrowej

Mistyczka ostrzega przed eksplozją elektrowni jądrowej. Ta przepowiednia jest bardzo realna ze względu na wojnę między Rosją a Ukrainą.

5. Brak naturalnych narodzin

Rozpocznie się hodowanie ludzi w laboratoriach na dużą skalę. Laboratoria będą decydować o charakterze i kolorze skóry. Proces narodzin będzie całkowicie kontrolowany.

Policja San Francisco chce zabijać przestępców robotami

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię