Sześć stron internetowych, które pomogą ci w znalezieniu pracy zdalnej

Od marca świat pracy jest wywrócony do góry nogami. Skrócone godziny, zwolnienia, bezrobocie.

Jeśli borykasz się z jednym z powyższych scenariuszy od czasu pandemii może czas pomyśleć o pracy zdalnej. Coraz więcej dużych firm i małych biznesów zaczyna oferować zatrudnienie z domu. Jest to dobre rozwiązanie dla obu stron w czasie pandemii.

 

Poniżej przedstawiamy 6 stron, z którymi warto się zapoznać jeśli jesteście zainteresowani pracą zdalną:

1. Established Remote Companies – strona zbudowana przez firmę Github kompiluje listę firm z przynajmniej 50 pracownikami, którzy poszukują osób do pracy w różnych strefach czasowych – https://github.com/yanirs/established-remote

Jest to dobra strona dla koderów, inżynierów komputerowych, finansistów, osób z wykształceniem w marketingu i zarządzaniu.

2. Google Spreadsheet – czyli arkusz kalkulacyjny Google w formie dokumentu zawiera listę firm poszukujących pracowników zdalnych –

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1tETz3dWHkbzbXAMZ9XXdR0VKhhite-i_ON_Ei3TjFSc/edit#gid=2013079627

Na liście znajduje się prawie 300 firm, które poszukują pracowników do pracy pełnowymiarowej lub tymczasowej na terenie kraju.

3. Nodesk – strona internetowa https://nodesk.co/ z ponad 4 tysiącami artykułów na temat prac zdalnych. Strona jest podzielona na dwie części: cyfrowego nomada i pracę zdalną, każda z części oferuje artykuły i porad dla danej grup. Na stronie znajdują się również oferty pracy z USA i Europy dla pracowników zdalnych i cyfrowych nomadów.

4. Working Nomads – strona https://www.workingnomads.co/jobs oferuje prace w 15 kategoriach: marketing, programista, management, sprzedaż, finanse, służba zdrowia, itd. Na ich obecnej liście znajduje się 25 tysięcy ofert pracy – zdecydowanie jest z czego wybierać.

5. Meerkadhttps://meerkad.com/ zbiera oferty prac z postów na mediach socjalnych takich jak Facebook, czy Twitter oraz stronach Reddit, StackOverflow, HackerNews, Dribbble i Behance tworząc listę z tysiącami dostępnych prac zdalnych.

6. FlexJobs – jest bardzo dobrze znaną stroną wśród nomadów cyfrowych – https://www.flexjobs.com/
Na ich stronie znajdziemy listę prac w pełnym i niepełnym wymiarze godzin. Strona oferuje online kursy, porady i artykuły na tematy zawodowe.

Skutecznie wzmocnij swój układ odpornościowy!

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię