Ciekawostki na temat Crayola Experience – Easton, Pensylwania

Crayola Experience to prawdziwa atrakcja dla całych rodzin. Park kredek znajduje się w Easton, w stanie Pensylwania.

W parku można obejrzeć pokazy produkcji kredek, stworzyć własne kolorowe kredki, zrobić sobie zabawne zdjęcia w technologii rozszerzonej rzeczywistości, pobawić się w sali zabaw, wziąć udział w warsztatach artystycznych czy zakupić unikalne produkty Crayola.

Oto kilka ciekawostek na temat Crayola Experience w Easton w stanie Pensylwania:

1. Crayola Experience zajmuje 60 000 stóp kwadratowych (ok. 5574 metrów kwadratowych) i składa się z 26 interaktywnych atrakcji i stoisk handlowych.

2. W Crayola Experience można zobaczyć największy na świecie kolorowy ołówek, który ma ponad 15 metrów długości i waży ponad 1500 funtów (około 680 kilogramów).

3. W parku można również zobaczyć największe na świecie opakowanie na kredki – pudełko zawierające 1 500 kolorowych kredek.

4. Jednym z najpopularniejszych atrakcji Crayola Experience jest „Silly Selfies”, w której odwiedzający mogą zrobić sobie zdjęcia z wykorzystaniem technologii rozszerzonej rzeczywistości, które przetwarzają ich twarze w zabawne, kolorowe postaci.

5. W Crayola Experience są też sale zabaw, gdzie dzieci mogą po prostu bawić się kolorowymi piłkami, rysować na tablicach lub korzystać z mini-zjeżdżalni.

6. Park oferuje także warsztaty dla dzieci, w tym lekcje rysowania, malowania i tworzenia swoich własnych unikalnych dzieł sztuki z użyciem różnych narzędzi kolorowych.

 

7. W Crayola Experience można zakupić unikalne produkty Crayola, takie jak indywidualne zestawy kredek i farb lub niepowtarzalne gadżety związane z marką.

8. Crayola Experience jest otwarte przez cały rok, z wyjątkiem kilku dni świątecznych, i jest popularnym miejscem wycieczek szkolnych, wycieczek rodzinnych i urodzin dzieci.

Szokujące wyniki sondażu przeprowadzonego wśród amerykańskich dzieci!

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię