Dodaj kilka kropel do kremu nawilżającego. Hit TikToka

Nie od dziś wiadomo, że witamina E jest traktowana jako witamina młodości. Wiadomo też, że w ostatnim czasie triumfy święci na platformie TikTok, gdzie możemy znaleźć mnóstwo ciekawych filmów z zastosowaniem witaminy E w kosmetyce.

Filmik dotyczący witaminy E, opublikowany przez niejaką Narjisse, doczekał się 5 milionów wyświetleń. Ilość odsłon może być spowodowana efektom działania mikstury i jednoczesnej jej prostocie.

Zmieszaj krem z witaminą E

Większość z nas używa kremu nawilżającego na dzień, czy na noc. Nie ma w tym nic odkrywczego, jeśli jednak wzbogacimy go o witaminę E efekty będą zadziwiające. Witamina E ma zbawienny wpływ na skórę, zmniejsza przebarwienia, redukuje zmarszczki, odmładza i uelastycznia skórę, dodając jej świeżości i blasku.

 

Stosowana razem z kremem nawilżającym raz w miesiącu poprawi wizualnie i zdrowotnie naszą cerę. Suplementacja witaminy E jest stosowana od dawna, bowiem wpływa także na włosy i paznokcie, kapsułki przyjmowane są doustnie, jednak po ich rozgnieceniu i otwarciu z powodzeniem i całkowicie bezpiecznie można je mieszać z dowolnym kremem nawilżającym.

@theskincarelab Can you guess my age? 🤫 #vitamintok #viral #skincaretok #clearskintips #galentinesday #fyp #skincaretips #youngskinforlife #vitaminsforskin #fypシ ♬ Secret (feat. Vince Staples) – Raveena

Pod filmem w Internecie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Wiele osób sprawdziło na własnej skórze efekt działania witaminy E i kremu. Dla wielu było to niesamowite zaskoczenie, a przede wszystkim wyraźna poprawa jakości skóry. Wielu internautów zapowiada, że będzie stosować taki preparat przygotowany w domu systematycznie, systematycznie też oceniając efekty i dzieląc się nimi.

 

Możemy więc śledzić rozwój całej sytuacji poprzez TikToka, obserwować innych i komentować ich komentarze w tym temacie. Czasami proste rozwiązania, jak to w przypadku połączenia kremu i witaminy E z kapsułek, okazują się bardzo skuteczne.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię