Dodatkowy zarobek w zimowe miesiące

W zimowe miesiące dużo czasu spędzamy przed telewizorem lub nad talerzem z ciastkami. Ani jedno ani drugie nie ma pozytywnego wpływu na nasze samopoczucie i ogólne życie.

W czasie nadchodzącej zimy warto pomyśleć o bardziej pożytecznym spędzeniu nadmiaru czasu. Szczególnie w tym roku dodatkowy zarobek może u większości z nas podreperować fundusze utracone przez panującą pandemię. W czasie nadchodzącej zimy warto pomyśleć o bardziej pożytecznym spędzeniu nadmiaru czasu. Amerykanie szukają dodatkowego źródła dochodu. Według badań przeprowadzonych przez Decluttr ponad 53% Amerykanów szuka dodatkowego źródła dochodu w tym okresie świątecznym. Oto kilka pomysłów:

  • Testowanie stron internetowych

Firmy muszą przetestować swoje witryny i aplikacje, zanim udostępnią je dla ogółu społeczeństwa. Witryny takie jak UserTesting płacą osobom za przeprowadzanie niezbędnych testów. Osoby chcące podjąć się tej pracy, rejestrują się w witrynie, podając szczegóły, takie jak wiek i lokalizacja. Testowanie stron z reguły trwa 20 do 30 minut a zarobki wynoszą od 10 do 120 dolarów za każdy. Plusem jest to, że nie ma ograniczeń co do tego, ile testów możesz zrobić miesięcznie.

  • Odpowiadanie na pytania

Jeśli jesteś ekspertem w jakiejś dziedzinie, od hydrauliki po wycenę zabytków, rozważ udostępnienie swojej wiedzy w witrynach takich jak JustAnswer, które dają użytkownikom możliwość zadawania pytań na różne tematy i uzyskania odpowiedzi od eksperta w ciągu kilku minut. Eksperci witryny zarabiają od 18 do 50 dolarów za odpowiedź, w zależności od dziedziny.

  • Korekta

Jeśli gramatyka jest twoją mocną stroną, pomyśl o robieniu korekt i redagowaniu tekstów. Rozważ umieszczenie swoich usług korektorskich w witrynach takich jak Fiverr lub Upwork. Freelancerzy na tych stronach oferują usługi korekty materiałów pisemnych, w tym artykułów, biznesplanów jak również treści stron internetowych, pobierając nawet 85 dolarów za godzinę.

 

  • Reklama na Twoim samochodzie

Jeśli dojeżdzasz do pracy lub regularnie jeździsz po mieście, możesz zarabiać, przekształcając swój samochód w pojazd marketingowy. Wrapify to aplikacja, która pozwala użytkownikom dopasować się do lokalnej kampanii marketingowej firm i zakryć swoje samochody reklamami. W zależności od tego, jaką część samochodu chcesz pokryć – pełną, częściową itd. – Wrapify szacuje, że możesz zarabiać do 452 dolarów miesięcznie. Kierowcy muszą mieć co najmniej 21 lat.

 

  • Sprzedaż starych książek

Jeśli masz wiele starych podręczników lub książek, które już przeczytałeś rozważ sprzedaż ich za pośrednictwem witryny takiej jak BookScouter. BookScouter przesyła kod ISBN danej książki do różnych sklepów internetowych i pozwala porównać, ile możesz zarobić na każdej witrynie.

 

  • Prowadzenie lekcji na żywo przez Internet

Jeśli jesteś ekspertem w rysowaniu figur lub historii muzyki pop, istnieją platformy, na których możesz podzielić się swoją wiedzą:

– Outschool – to rynek zajęć online na żywo dla dzieci w wieku od 3 do 18 lat, obejmujących zarówno pozalekcyjne jak i szkolne tematy. Instruktorzy nauczają od jednorazowych 40-minutowych zajęć do ośmiu 90-minutowych zajęć w ciągu ośmiu tygodni. Zarabiają średnio 40 dolarów za godzinę.

– Varsity Tutors oferuje uczniom godzinne lekcje online z różnych dziedzin – od geometrii, przez przygotowanie do ACT po lekcje języków obychc. Nauczyciele mają swobodę wyboru godzin, a średnia pensja na stronie waha się od 15 do 40 dolarów za godzinę.

– Lessonface łączy dzieci z nauczycielami muzyki, którzy uczą gry na banjo, gitarze basowej, flecie i innych instrumentach. Rodzice mogą kupić jedną lekcję lub cykl. Ceny wahają się od 25 dolarów za 30-minutową lekcję gry na gitarze do 90 dolarów za 30-minutową lekcję waltorni – gry na rogu.

 

  • Tłumaczenia

Jeśli biegle posługujesz się innym językiem, firmy na całym świecie potrzebują usług tłumaczy. Średnia stawka godzinowa dla tłumacza w USA wynosi 29 dolarów. Zarejestruj się, aby tłumaczyć dokumenty w witrynach, takich jak Translate lub Bunny Studio lub ZipRecruiter i Monster.

ZSS

Kilka słów o tym, na co USA marnuje pieniądze

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię