Gdyby wszyscy mieli takie wsparcie, świat byłby lepszym miejscem

Fot. YouTube

Sara James to nastolatka dobrze znana polskim widzom z programu „The Voice Kids”.

W 2021 roku miała duże szanse na wygraną w konkursie Eurowizji Junior, w którym ostatecznie zajęła bardzo wysokie 2 miejsce. Teraz Sara Egwu-James jednym występem podbiła serca publiczności w amerykańskim programie „America’s Got Talent”.

Co stoi za sukcesem Sary James? Z pewnością jej wyjątkowy talent i samozaparcie. Jedną z kluczowych dla młodej wokalistki kwestii jest także wsparcie rodziny na niemal każdym kroku, które pozwala jej dążyć do spełnienia swoich marzeń.

Sara James w „America’s Got Talent”

Sara James wystąpiła w aktualnie trwającej edycji „America’s Got Talent”, w którym młoda wokalistka zdobiła serca zarówno publiczności jak i jurorów. Zachwycony jej występem był szczególnie Simon Cowell, który nacisnął „złoty guzik”. Oznacza to, że Sara James przechodzi bezpośrednio do odcinków półfinałowych programu, które będą transmitowane na żywo w amerykańskiej telewizji.

Historia Sary James – wsparcie rodziny to podstawa

Sara James to wokalistka pochodząca ze Słubic, która ma polsko-afrykańskie korzenie. Jej mama jest Polką, a tata Nigeryjczykiem, przez co Sara wiele razy musiała mierzyć się z przejawami rasizmu. Jednak poradziła sobie z nieprzyjemnymi komentarzami i hejtem w internecie, między innymi dzięki wsparciu swojej kochającej rodziny.

 

Mama Sary James to Arleta Dancewicz, która wspiera córkę na każdym etapie jej muzycznej kariery i towarzyszyła jej także w trakcie występu w „America’s Got Talent”. Tata Sary to John Egwu-James, czyli wokalista znany z programów muzycznych, takich „Bitwa na głosy” czy „X-Factor”, na którego wsparcie i dobrą radę córka może liczyć w każdej chwili.

Sara James może liczyć na ogromne wsparcie rodzeństwa – siostry Michelle oraz braci Johna i Jakuba. Wsparcie całej rodziny z pewnością daje Sarze wiele sił i motywacji do działania, dzięki którym ma szansę zajść naprawdę wysoko.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię