Gwiazdy z Polski pozdrawiają Amerykę po polsku

Wystartowaliśmy 21 lutego – w międzynarodowym dniu języka ojczystego. Tygodnie przygotowań, burz mózgów, spotkań, merytorycznych awantur, po których zawsze dochodziliśmy do wspólnych wniosków. Ameryka po polsku rozkręca się dla Was – by każdy z nas mógł pokazać innym swoją Amerykę.

Jaki jest nasz cel? Chcemy posklejać Polonię w całych Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy miejscem spotkań wszystkich Polaków, którzy mieszkają w Ameryce. Jesteśmy pierwszym polonijnym medium, które nie dzieli Polonii ze względu na miejsce zamieszkania, poglądy polityczne, sympatie muzyczne, światopogląd. Chicago, Nowy Jork, Los Angeles, San Francisco, Miami – nie ważne, gdzie mieszkasz. Tu jesteś u siebie.

Chcemy wspólnie z Wami budować multimedialną platformę wymiany poglądów, używając do tego wszystkich dziennikarskich narzędzi: słowa pisanego, mikrofonów, kamer telewizyjnych.

Ekipa Ameryki po polsku pracuje po dwóch stronach oceanu – w Polsce i w Stanach Zjednoczonych. Pierwsze spotkania z artystami, sportowcami, intelektualistami już za nami.  Niektórzy z nich postanowili przekazać Wam specjalne pozdrowienia.

Bovska

Prof. Jerzy Bralczyk

Kolejne wyjątkowe spotkania już niebawem na amerykapopolsku.com.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię