Imbirowo cytrynowa mieszanka na odchudzanie

Próbujesz pozbyć się tłuszczu z brzucha i przyspieszyć odchudzanie? Oto kilka niesamowitych korzyści zdrowotnych wynikających z picia soku z imbiru z cytryną codziennie rano na pusty żołądek.

 

Tak więc, niezależnie od tego, czy próbujesz spalić tłuszcz z brzucha lub zwiększyć utratę wagi, poprawić swoją odporność lub zrównoważyć poziom glukozy, sok z imbiru jest wyjątkowym dodatkiem do Twojej diety

Oto kilka niesamowitych korzyści z włączenia soku z imbiru z cytryną do swojej porannej rutyny.

Utrata wagi: Zarówno imbir, jak i cytryny są doskonałymi naturalnymi domowymi środkami do utraty wagi. Na przykład jedno badanie wykazało, że mężczyźni, którzy pili wodę z imbirem po zjedzeniu śniadania, zgłaszali większe uczucie pełności, co sugeruje, że może pomóc ludziom w utracie lub zarządzaniu wagą.

Podobnie wykazano, że antyoksydanty polifenolowe znajdujące się w cytrynach znacznie zmniejszają przyrost masy ciała u otyłych myszy. Według artykułu z 2005 roku opublikowanego w Journal of the American College of Nutrition, witamina C w soku z cytryny może pomóc organizmowi spalić więcej tłuszczu, zwłaszcza jeśli ćwiczysz. Naukowcy zauważają, że uzyskanie wystarczającej ilości witaminy C zwiększa spalanie tłuszczu w organizmie o 30 procent podczas treningu.

Dobry na przewlekłą niestrawność: Nie tylko imbir jest pyszny i aromatyczny, ale przyprawa może przyspieszyć opróżnianie żołądka u osób z przewlekłą niestrawnością (dyspepsją) charakteryzującą się nawracającymi bólami brzucha, wzdęciami, dyskomfortem, zgagą, nudnościami i wymiotami itp. Jedno z badań z udziałem 24 zdrowych osób wykazało, że spożywanie 1,2 grama sproszkowanego imbiru przed posiłkiem przyspiesza opróżnianie żołądka o 50 procent.

 

Twierdzi się, że picie wody z cytryną codziennie rano może pomóc w uruchomieniu układu trawiennego, jednocześnie zapobiegając gromadzeniu się toksyn w organizmie.

Jak zrobić sok z imbiru z wodą cytrynową
Aby przynieść korzyści i uzyskać optymalne wyniki z picia soku imbirowego z wodą cytrynową, musisz go konsekwentnie spożywać. Robiąc tę pyszną miksturę zdrowotną, zawsze używaj świeżego imbiru i cytryny, a nie sztucznych z butelki.

Aby zrobić sok imbirowy z wodą cytrynową, możesz wycisnąć pół cytryny do 8 uncji ciepłej wody. Wtopić plasterek lub świeży imbir lub 1 łyżkę stołową świeżo wyciśniętego soku z imbiru do swojej wody cytrynowej. Możesz również dodać łyżeczkę surowego miodu i szczyptę cynamonu, aby poprawić smak.

MT

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię