Kolejny HIT Remigiusza Mroza trafi na ekrany!

fot. Facebook Remigiusz Mróz

Fanów Remigiusza Mroza niebawem czeka kolejna gratka. Ruszyły zdjęcia do długo oczekiwanego hitu, na podstawie serii książek o Komisarzu Wiktorze Forście.

Pierwszy sezon serialu opierać się będzie na książkach „Ekspozycja” oraz „Przewieszenie”. Pojawi się na ekranach w 2024 roku.

Głównego bohatera zagra Borys Szyc, a reżyserem serialu jest Daniel Jaroszek.
Serial będzie emitowany na platformie Netflix.

Akcja książek o komisarzu Wiktorze Forście rozgrywa się głównie w Zakopanym i w słowackich Tatrach. Miłośnicy gór będą mięli niebywałą gratkę. Piękne krajobrazy, z niesamowitą akcją, która trzyma w napięciu od samego początku.

„Rozpoczęliśmy z Netflixem zdjęcia do Forsta! Chciałbym opisać uczucie, które towarzyszyło mi, kiedy zobaczyłem go, stojącego pod Giewontem z Osicą, i patrzącego na krzyż – ale nawet osobie na co dzień parającej się słowem przychodzi to z trudem. Powiem zatem tylko to: będzie co oglądać” – napisał Remigiusz Mróz na swoim profilu na Facebooku.

O czym będzie serial?

1 sezon serialu to opowieść o serii morderstw, które stara się rozwikłać właśnie Wiktor Forst. Zabójca zostawia detektywom pewne wskazówki, które, jak się okażę są powiązane z samym detektywem, a sprawa sięga aż II wojny światowej.

Propozycja nakręcenia serialu padła już kilka lat temu i nareszcie udało się ją zrealizować. Fani pisarza zacierają już ręce. Z pewnością każdy fan kryminałów, a także pięknych Tatr musi ten serial zobaczyć.

Jak dodaje Remiugiusz Mróz: „Wiem, że część z was inaczej widziała naszego komisarza – ale myślę, że już po pierwszej scenie w tej charakterystycznej koszuli nikt nie będzie wyobrażał go sobie inaczej”.

ZSS

 

Najlepsze komedie z lat 70-tych

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię