Ma 23 lata i jest mamą 22 dzieci a chce mieć ich przynajmniej 100! Poznajcie historię Kristiny Ozturk

źródło: Instagram

Kristina Ozturk po raz pierwszy została mamą w wieku 17 lat. Swoją córkę wychowywała samotnie aż do czasu spotkania na swojej drodze milionera – Galipa Ozturka. Jak się później okazało, oboje marzyli o wielkiej rodzinie.

Para postanowiła spełnić swoje pragnienie i to jak najszybciej. Małżeństwo dorobiło się już sporej gromadki – w ciągu zaledwie roku zostali rodzicami aż 20 dzieci! Jednak jak sami mówią – to nie koniec! Para chce mieć co najmniej 100 dzieci!

Kristina i Galip spotkali się w nadmorskim mieście Batumi w Gruzji, które często określane jest jako Las Vegas Morza Czarnego. Ozturk była na wakacjach, kiedy zauważyła swojego przyszłego męża. Jak oboje twierdzą – to była miłość od pierwszego wejrzenia.

źródło: Instagram

Kristina Ozturk pomimo swego młodego wieku – ma dopiero 23 lata! – jest mamą 22 dzieci. Jak to możliwe? Para korzystała z pomocy surogatek. W Gruzji takie rozwiązane jest legalne i bardzo popularne – korzystają z niego nie tylko Gruzini, ale także pary z całego świata, które pragną zostać rodzicami.

Kristina, jak sama mówi, nie zamierza więcej zachodzić w ciążę. W opiece nad tą całkiem sporą gromadką małżeństwu pomaga aż 16 niań, które mieszkają razem z nimi w willi. Pomimo całodobowej pomocy, Kristina zapewnia, że momo swojej pracy ( jest modelką ) jest bardzo zaangażowana w kwestię wychowania maluchów.

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię